P7 Linje
Siljan-Rødmyr-Klyve
Telemark Fylkeskommune
Telemark Fylkeskommune P7 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
P7 buss (Klosterøya-Moflata) har 42 stopp som går fra Snurråsen og slutter på Moflata.
Velg hvilken som helst P7 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Klosterøya-Moflata (42 stopp)
Snurråsen
Siljan Bibliotek
Siljan Skole
Gurholtveien
Siljansenteret
Siljan Knutepunkt
Thorshaug
Sandtaksvingen
Høisetbakkane
Holtesletta
Holtesletta Syd
Skauen
Solvika
Heivannet
Gamle Kikutveg
Oddbakken
Kikut
Kittilsrød
Setrekollen
Setre
Gravlisvingen
Åmotvegen
Toras Hytte
Lundsåsen Kryss
Kreppa
Sem
Semsmyrene
Grinibakkane
Gjerpen Kirke
Rising Terrasse
Jernbanevegen
Rektor Ørns Gate
Louises Gate
Liegata
Skien Landmannstorget
Rådhusplassen
Klosterøya
Ingrids Gate Gimsøy
Herkules
Klosterjordene
Sykehuset Skien Ulefossvegen
Moflata
P7 FAQ
Når begynner P7 buss å operere?
P7 buss starter å operere klokken 07:00 på lørdag.
Når slutter P7 buss å gå?
P7 buss slutter å operere klokken 22:30 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer P7 buss?
Når kommer Siljan-Rødmyr-Klyve Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Siljan-Rødmyr-Klyve Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Telemark Fylkeskommune P7 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai?
P7 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en P7 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste P7 buss stopp.
P7 buss Rutetabell
P7 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag, lørdag. Normale opereringstider: 08:30 - 22:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:30 - 22:30 | 30 - 135 |
ti. | 08:30 - 22:30 | 30 - 135 |
on. | 08:30 - 22:30 | 30 - 135 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 08:30 - 22:30 | 30 - 135 |
lø. | 07:00 - 22:30 | 90 - 105 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Telemark Fylkeskommune buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på P7 (fra Snurråsen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av P7 (Klosterøya-Moflata) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Telemark Fylkeskommune-informasjon nå.
P7 linje buss billettpris
Telemark Fylkeskommune P7 (Klosterøya-Moflata) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Telemark Fylkeskommune, sjekk Moovit-appen eller Telemark Fylkeskommune sin offisielle nettside.
P7 (Telemark Fylkeskommune)
Det første stoppet på P7 buss ruten er Snurråsen og siste stopp er Moflata. P7 (Klosterøya-Moflata) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag, lørdag.
Tilleggsinformasjon: P7 har 42 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 50 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Telemark Fylkeskommune foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste P7 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for P7 buss til å ta med på reisen.
Linje P7 sanntid Buss tracker
Spor linje P7 (Klosterøya-Moflata) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje P7 buss tracker eller en live Telemark Fylkeskommune buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Telemark Fylkeskommune eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Telemark Fylkeskommune og eventuelle buss, inkludert linje P7, i Norge
P7 - Alternative Veibeskrivelser
Telemark Fylkeskommune linjer i Norge
- 88 - Bamblevann-Stathelle-Grasmyr/ Timeplan
- 3 - Notodden-HIT-Skogen-Lienvegen/ Timeplan
- 141 - Fyresdal-Dalen/ Timeplan
- 132 - Dalen-Høydalsmo-Kviteseid/ Timeplan
- M2N - Falkum-Skjelsvik
- 82 - Porsgrunn-Bergsbygda/ Timeplan
- 150 - Lårdal-Høydalsmo-Åmot/ Timeplan
- S3 - Herøya-Stridsklev-Tveten/ Timeplan
- 312 - Notodden-Bolkesjø-Gransherad/ Timeplan
- S11 - Gulset-Skien-Klosterøya/ Timeplan
- R 1 - Seljord-Bø-Skien/ Timeplan
- 604 - Drangedal-Ettestad/ Timeplan
- S10 - Gulset-Kjørbekk/ Timeplan
- 94 - Flittig-Skien/ Timeplan
- S2 - Skien-Kjørbekkhøgda/ Timeplan
- 131 - Vrådal-Nissedal-Treungen-Åmli/ Timeplan
- S12 - Skien-Skauenvegen/ Timeplan
- M1N - Gulset-Skien-Langesund/ Timeplan
- 113 - Landsmarka-Lunde/ Timeplan
- 97 - Rognsbru-Gimsøy-Kjørbekkhøgda/ Timeplan