SK0103 Linje
Leidland sør - Lagård
Kolumbus
Kolumbus SK0103 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK0103 buss (Lagård Via Eigerøy Skole) har 29 stopp som går fra Leidland Sør og slutter på Lagård.
SK0103 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:32. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK0103 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Lagård Via Eigerøy Skole (29 stopp)
Leidland Sør
Leidlandsveien
Saurdalsbakken
Myklebust
Samslått
Midbrød
Østebrød Sør
Østebrød
Midbrød
Segleim
Skadbergsanden
Ytstebrødveien 343
Ytstebrødveien 315
Myklebust
Stie
Saurdalsbakken
Skjelbreid Vest
Skjelbreid Øst
Ytstebrødveien 124
Leidland Nord
Leidlandsveien
Eigerøy Bru
Robertson
Svanavågveien
Eigerøy Skole
Robertson
Egersund Stasjon
Egersund Stasjon
Lagård
SK0103 FAQ
Når begynner SK0103 buss å operere?
SK0103 buss starter å operere klokken 07:32 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK0103 buss å gå?
SK0103 buss slutter å operere klokken 07:32 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK0103 buss?
Når kommer Leidland sør - Lagård buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Leidland sør - Lagård buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK0103 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK0103 buss stopp.
SK0103 buss Rutetabell
SK0103 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:32
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:32 | Engangstur |
ti. | 07:32 | Engangstur |
on. | 07:32 | Engangstur |
to. | 07:32 | Engangstur |
fr. | 07:32 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK0103 (fra Leidland Sør), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK0103 (Lagård Via Eigerøy Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK0103 linje buss billettpris
Kolumbus SK0103 (Lagård Via Eigerøy Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK0103 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK0103 buss ruten er Leidland Sør og siste stopp er Lagård. SK0103 (Lagård Via Eigerøy Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK0103 har 29 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 44 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK0103 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK0103 buss til å ta med på reisen.
Linje SK0103 sanntid buss tracker
Spor linje SK0103 (Lagård Via Eigerøy Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK0103 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK0103, i Norge
SK0103 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK1905 - Vigrestad skule - Stokkalandshadlet/ Timeplan
- SK4912 - Bø ungdomsskole - Kalstø/ Timeplan
- X39 - Gjesdal ungdomsskole - Jernbaneveien/ Timeplan
- 240 - Nesheim snuplass - Hordaplass/ Timeplan
- 209 - Haugesund bussterminal - Åkrehamn/ Timeplan
- 14 - Stokka kirke - Olav Vs gate/ Timeplan
- SK1408 - Vikeså skule - Gravdal/ Timeplan
- SK0301 - Grannes skole - Professor Olav Hanssens vei/ Timeplan
- 27 - Bogafjellveien sør - Sandnes bussterminal Ruten/ Timeplan
- SK2702 - Solakrossen - Randaberg vgs./ Timeplan
- 152 - Hebnes kai - Ropeid kai/ Timeplan
- SK4924 - Hordaplass - Aksnes kryss/ Timeplan
- SK3414 - Sand skule - Ersdal/ Timeplan
- 37 - Hestnes - Sunde skole/ Timeplan
- SK4648 - Klovning - Førland skule/ Timeplan
- SK2006 - Stora Salte sør - Orre skule/ Timeplan
- SK2107 - Bryne ungdomsskule - Mauland/ Timeplan
- SK1111 - Hauge i Dalane - Egersund bussterminal/ Timeplan
- SK6018 - Vikedal - Skipavåg/ Timeplan