SK0109 Linje
Eigerøy skole - Hovland
Kolumbus
Kolumbus SK0109 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK0109 buss (Hovland Via Løyning) har 11 stopp som går fra Eigerøy Skole og slutter på Hovland.
SK0109 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:10. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK0109 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hovland Via Løyning (11 stopp)
Eigerøy Skole
Fiskarvik
Vadlåsen
Holeviga
Uninor
Løyningveien
Løyning
Sæstad
Løyningveien
Fugloddveien
Hovland
SK0109 FAQ
Når begynner SK0109 buss å operere?
SK0109 buss starter å operere klokken 13:10 på mandag, onsdag, fredag.
Når slutter SK0109 buss å gå?
SK0109 buss slutter å operere klokken 13:10 på mandag, onsdag.
Når ankommer SK0109 buss?
Når kommer Eigerøy skole - Hovland buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Eigerøy skole - Hovland buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK0109 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK0109 buss stopp.
SK0109 buss Rutetabell
SK0109 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 13:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:10 | Engangstur |
ti. | 13:50 | Engangstur |
on. | 13:10 | Engangstur |
to. | 13:50 | Engangstur |
fr. | 13:10 - 13:50 | 40 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK0109 (fra Eigerøy Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK0109 (Hovland Via Løyning) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK0109 linje buss billettpris
Kolumbus SK0109 (Hovland Via Løyning) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK0109 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK0109 buss ruten er Eigerøy Skole og siste stopp er Hovland. SK0109 (Hovland Via Løyning) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK0109 har 11 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 14 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK0109 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK0109 buss til å ta med på reisen.
Linje SK0109 sanntid buss tracker
Spor linje SK0109 (Hovland Via Løyning) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK0109 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK0109, i Norge
SK0109 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- 2 - Risavika utenriksterminal - Sandnes bussterminal Ruten/ Timeplan
- 57 - Nærbø stasjon - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK6015 - Eikanes kryss - Knapphus/ Timeplan
- SK0113 - Egersund bussterminal - Hellvik skole/ Timeplan
- SK0107 - Rundevoll skole - Helleren/ Timeplan
- 252 - Ølen bussterminal - Isvik/ Timeplan
- 243 - Loten - Skudenesgata/ Timeplan
- 14 - Stokka kirke - Olav Vs gate/ Timeplan
- 38 - Klubbgata - Ormøy/ Timeplan
- SK6028 - Frøland - Skjold skule/ Timeplan
- SK2702 - Solakrossen - Randaberg vgs./ Timeplan
- SK4931 - Blikshavn - Skudenes ungdomsskole/ Timeplan
- 42 - Sandnes bussterminal Ruten - Prestaskjersveien/ Timeplan
- SK4915 - Stangaland skole - Brekke/ Timeplan
- SK4511 - Bokn skule - Kro snuplass/ Timeplan
- 160 - Sand kai - Røldal sentrum/ Timeplan
- SK3405 - Rørtveit - Erfjord skule/ Timeplan
- 54 - Bryne stasjon - Hognestad skule/ Timeplan
- SK2102 - Ålgård Europris - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK3014 - Torgerkrossen sør - Hundvågkrossen/ Timeplan