SK1403 Linje
Birkeland - Vikeså skule
Kolumbus
Kolumbus SK1403 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK1403 buss (Birkeland Via Fuglestad) har 4 stopp som går fra Vikeså Skule og slutter på Birkeland.
SK1403 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:45. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK1403 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Birkeland Via Fuglestad (4 stopp)
Vikeså Skule
Nedrebø
Fuglestad
Birkeland
SK1403 FAQ
Når begynner SK1403 buss å operere?
SK1403 buss starter å operere klokken 12:00 på onsdag.
Når slutter SK1403 buss å gå?
SK1403 buss slutter å operere klokken 13:45 på mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK1403 buss?
Når kommer Birkeland - Vikeså skule buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Birkeland - Vikeså skule buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK1403 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK1403 buss stopp.
SK1403 buss Rutetabell
SK1403 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 13:45
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:45 | Engangstur |
ti. | 13:45 | Engangstur |
on. | 12:00 - 14:15 | 135 |
to. | 13:45 | Engangstur |
fr. | 13:45 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK1403 (fra Vikeså Skule), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK1403 (Birkeland Via Fuglestad) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK1403 linje buss billettpris
Kolumbus SK1403 (Birkeland Via Fuglestad) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK1403 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK1403 buss ruten er Vikeså Skule og siste stopp er Birkeland. SK1403 (Birkeland Via Fuglestad) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK1403 har 4 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 10 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK1403 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK1403 buss til å ta med på reisen.
Linje SK1403 sanntid buss tracker
Spor linje SK1403 (Birkeland Via Fuglestad) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK1403 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK1403, i Norge
SK1403 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- 58 - Bryne stasjon - Solakrossen/ Timeplan
- 2 - Risavika utenriksterminal - Sandnes bussterminal Ruten/ Timeplan
- 59 - Klepp stasjon - Longholsvegen/ Timeplan
- X39 - Gjesdal ungdomsskole - Jernbaneveien/ Timeplan
- SK3002 - Bjørheimsbygd skule - Tau skole/ Timeplan
- 47 - Sandnes bussterminal Ruten - Lauvvik kai/ Timeplan
- SK0117 - Hovland - Egersund bussterminal/ Timeplan
- 226 - Norheim bussterminal - Våga kai/ Timeplan
- X210 - Aibel - Skudeneshavn kai/ Timeplan
- SK2701 - Olav Vs gate - Randaberg vgs./ Timeplan
- SK4924 - Hordaplass - Aksnes kryss/ Timeplan
- 10 - Olav Vs gate - Østhusvik/ Timeplan
- SK0221 - Eddaveien - Sveheia/ Timeplan
- X30 - Fiskepiren - Kvadrat/ Timeplan
- SK4646 - Garhaug snuplass - Vardafjellhallen/ Timeplan
- SK0611 - Kvala - Haugesund ishall/ Timeplan
- 48 - Giljagarden - Stasjonen Ålgård/ Timeplan
- SK1902 - Ogna skule - Vatnamo/ Timeplan
- 34 - Mosterøy skole - Austre Åmøy/ Timeplan
- N96 - Sandnes bussterminal Ruten - Breivik/ Timeplan