SK4926 Linje
Slettavegen - Ferkingstad skole
Kolumbus
Kolumbus SK4926 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK4926 buss (Danielsen Ungdomsskole Karmøy) har 17 stopp som går fra Ferkingstad Skole og slutter på Slettavegen.
SK4926 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:59. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK4926 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Danielsen Ungdomsskole Karmøy (17 stopp)
Ferkingstad Skole
Stol
Stava
Liknes
Ådland
Medhaug
Åkrehamn
Åkrakrossen
Coop Åkrehamn
Tjøsvoll
Sævelandsvik
Hansadalen
Solheim
Hapaløk
Munkajord
Båshus
Slettavegen
SK4926 FAQ
Når begynner SK4926 buss å operere?
SK4926 buss starter å operere klokken 07:59 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK4926 buss å gå?
SK4926 buss slutter å operere klokken 07:59 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK4926 buss?
Når kommer Slettavegen - Ferkingstad skole buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Slettavegen - Ferkingstad skole buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK4926 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK4926 buss stopp.
SK4926 buss Rutetabell
SK4926 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:59
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:59 | Engangstur |
ti. | 07:59 | Engangstur |
on. | 07:59 | Engangstur |
to. | 07:59 | Engangstur |
fr. | 07:59 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK4926 (fra Ferkingstad Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK4926 (Danielsen Ungdomsskole Karmøy) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK4926 linje buss billettpris
Kolumbus SK4926 (Danielsen Ungdomsskole Karmøy) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK4926 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK4926 buss ruten er Ferkingstad Skole og siste stopp er Slettavegen. SK4926 (Danielsen Ungdomsskole Karmøy) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK4926 har 17 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 27 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK4926 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK4926 buss til å ta med på reisen.
Linje SK4926 sanntid buss tracker
Spor linje SK4926 (Danielsen Ungdomsskole Karmøy) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK4926 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK4926, i Norge
SK4926 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- 161 - Landsnes - Sand skule/ Timeplan
- 50 - Lyefjell - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK0207 - Sandnes bussterminal Ruten - Trones skole/ Timeplan
- 2 - Risavika utenriksterminal - Sandnes bussterminal Ruten/ Timeplan
- 243 - Loten - Skudenesgata/ Timeplan
- SK2903 - Haukali - Forsand skule/ Timeplan
- 87 - Sannarnes - Egersund bussterminal/ Timeplan
- 206 - Hestaberg - Haugesund bussterminal/ Timeplan
- SK3007 - Fjelltun skole - Oanes kai/ Timeplan
- SK6014 - Kårhus - Knapphus/ Timeplan
- SK2002 - Klepp ungdomsskule - Skjævelandskogen/ Timeplan
- 244 - Holå - Aksdal bussterminal/ Timeplan
- SK4910 - Norheim bussterminal - Falnes kirke/ Timeplan
- 89 - Hauge i Dalane - Flekkefjord rutebilstasjon/ Timeplan
- SK0110 - Langholmveien - Nonsfjellveien/ Timeplan
- SK2102 - Ålgård Europris - Bryne stasjon/ Timeplan
- 152 - Hebnes kai - Ropeid kai/ Timeplan
- SK3301 - Hjelmeland skule - Øye/ Timeplan
- SK4635 - Hinderåvåg - Leiranger/ Timeplan
- SK4620 - Frakkagjerd ungdomsskole - Skjoldastraumen bru/ Timeplan