SK1912 Linje
Høyland skule - Nesheim
Kolumbus
Kolumbus SK1912 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK1912 buss (Høyland Skule) har 23 stopp som går fra Reime og slutter på Høyland Skule.
SK1912 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:24. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK1912 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Høyland Skule (23 stopp)
Reime
Sør-Reime
Grødaland
Næringsvegen
Reime
Vigre Skule
Obrestad
Håvegen 309
Njærheim Vest
Nærland
Nærlandsparken
Grensevegen 17
Refsnes Sør
Refsnes
Refsnes Nord
Skeie
Toppabakken
Rimestad
Bekkeheien
Toppabakken
Høyland
Søylandsvatnet
Høyland Skule
SK1912 FAQ
Når begynner SK1912 buss å operere?
SK1912 buss starter å operere klokken 07:24 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK1912 buss å gå?
SK1912 buss slutter å operere klokken 07:24 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK1912 buss?
Når kommer Høyland skule - Nesheim buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Høyland skule - Nesheim buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK1912 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK1912 buss stopp.
SK1912 buss Rutetabell
SK1912 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:24
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:24 | Engangstur |
ti. | 07:24 | Engangstur |
on. | 07:24 | Engangstur |
to. | 07:24 | Engangstur |
fr. | 07:24 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK1912 (fra Reime), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK1912 (Høyland Skule) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK1912 linje buss billettpris
Kolumbus SK1912 (Høyland Skule) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK1912 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK1912 buss ruten er Reime og siste stopp er Høyland Skule. SK1912 (Høyland Skule) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK1912 har 23 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 40 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK1912 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK1912 buss til å ta med på reisen.
Linje SK1912 sanntid buss tracker
Spor linje SK1912 (Høyland Skule) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK1912 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK1912, i Norge
SK1912 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK1201 - Heskestad skule - Øystad/ Timeplan
- SK4202 - Vikevåg skule - Vikevåg kai/ Timeplan
- SK4913 - Sandve sør - Skudeneshavn/ Timeplan
- 31 - Vikevåg kai - Galta/ Timeplan
- SK6017 - Steinsland - Vikedal/ Timeplan
- 207 - Norheim bussterminal - Vikjå/ Timeplan
- 140 - Solbakk bussterminal - Hjelmelandsvågen/ Timeplan
- 150 - Sauda bussterminal - Knapphus/ Timeplan
- SK6025 - Skjold skule - Breivik/ Timeplan
- SK1910 - Bø skule - Fossekrossen/ Timeplan
- 251 - Vikedal - Knapphus/ Timeplan
- 10 - Olav Vs gate - Østhusvik/ Timeplan
- 37 - Hestnes - Sunde skole/ Timeplan
- SK4645 - Apeland - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- 28 - Forus nord - Kleivane snuplass/ Timeplan
- SK6014 - Kårhus - Knapphus/ Timeplan
- 88 - Hovland - Hauge i Dalane/ Timeplan
- SK6022 - Skjold skule - Tindeland/ Timeplan
- X76 - Kvadrat - Randaberg sentrum/ Timeplan
- 260 - Haugesund bussterminal - Etne terminal/ Timeplan