SK3302 Linje
Nordskår - Hjelmeland skule
Kolumbus
Kolumbus SK3302 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK3302 buss (Hjelmeland Skule) har 15 stopp som går fra Nordskår og slutter på Hjelmeland Skule.
SK3302 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:00. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK3302 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hjelmeland Skule (15 stopp)
Nordskår
Helgøy Snuplass
Mosnes
Sigmundstad
Nesvegen 92
Fister Kyrkje
Fister Skule
Fister
Døvika
Randøykrossen
Espelandskrossen
Puntsnes
Hjelmeland Skule
Hjelmeland Ferjekai
Hjelmeland Skule
SK3302 FAQ
Når begynner SK3302 buss å operere?
SK3302 buss starter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK3302 buss å gå?
SK3302 buss slutter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK3302 buss?
Når kommer Nordskår - Hjelmeland skule buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nordskår - Hjelmeland skule buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK3302 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK3302 buss stopp.
SK3302 buss Rutetabell
SK3302 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:00 | Engangstur |
ti. | 08:00 | Engangstur |
on. | 08:00 | Engangstur |
to. | 08:00 | Engangstur |
fr. | 08:00 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK3302 (fra Nordskår), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK3302 (Hjelmeland Skule) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK3302 linje buss billettpris
Kolumbus SK3302 (Hjelmeland Skule) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK3302 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK3302 buss ruten er Nordskår og siste stopp er Hjelmeland Skule. SK3302 (Hjelmeland Skule) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK3302 har 15 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 32 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK3302 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK3302 buss til å ta med på reisen.
Linje SK3302 sanntid buss tracker
Spor linje SK3302 (Hjelmeland Skule) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK3302 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK3302, i Norge
SK3302 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK6020 - Ølen vgs. - Ropeid kai/ Timeplan
- SK1908 - Varhaug skule - Madland/ Timeplan
- 57 - Nærbø stasjon - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK0123 - Egersund bussterminal - Dyrnesveien/ Timeplan
- SK0207 - Sandnes bussterminal Ruten - Trones skole/ Timeplan
- 202 - Vormedal - Amanda terminal/ Timeplan
- 47 - Sandnes bussterminal Ruten - Lauvvik kai/ Timeplan
- SK2901 - Strand vgs. - Forsand kai/ Timeplan
- SK3304 - Kleppakrossen - Ingvaldstad/ Timeplan
- X71 - Kvadrat - Harestadvika/ Timeplan
- SK3414 - Sand skule - Ersdal/ Timeplan
- 33 - Vikevåg kai - Fjøløy/ Timeplan
- SK3416 - Nesflaten skule - Brattland/ Timeplan
- 36 - Harestad skole - Tunge/ Timeplan
- 88 - Hovland - Hauge i Dalane/ Timeplan
- N284 - Sørhauggata/Torggata - Aksnes kryss/ Timeplan
- SK0611 - Kvala - Haugesund ishall/ Timeplan
- SK3410 - Østabø - Lovraeidet/ Timeplan
- SK0220 - Gjesteland - Lauvvik kai/ Timeplan
- N85 - Olav Vs gate - Madlasandnes/ Timeplan