SK4636 Linje
Amdal - Hinderåvåg
Kolumbus
Kolumbus SK4636 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK4636 buss (Amdal Via Nedstrand) har 4 stopp som går fra Hinderåvåg og slutter på Amdal.
SK4636 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:20. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK4636 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Amdal Via Nedstrand (4 stopp)
Hinderåvåg
Stuvik
Nedstrand Kai
Amdal
SK4636 FAQ
Når begynner SK4636 buss å operere?
SK4636 buss starter å operere klokken 11:35 på mandag.
Når slutter SK4636 buss å gå?
SK4636 buss slutter å operere klokken 12:35 på onsdag.
Når ankommer SK4636 buss?
Når kommer Amdal - Hinderåvåg buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Amdal - Hinderåvåg buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK4636 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK4636 buss stopp.
SK4636 buss Rutetabell
SK4636 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 14:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 11:35 - 14:20 | 165 |
ti. | 14:20 | Engangstur |
on. | 12:35 | Engangstur |
to. | 14:20 | Engangstur |
fr. | 13:20 - 14:20 | 60 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK4636 (fra Hinderåvåg), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK4636 (Amdal Via Nedstrand) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK4636 linje buss billettpris
Kolumbus SK4636 (Amdal Via Nedstrand) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK4636 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK4636 buss ruten er Hinderåvåg og siste stopp er Amdal. SK4636 (Amdal Via Nedstrand) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK4636 har 4 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 7 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK4636 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK4636 buss til å ta med på reisen.
Linje SK4636 sanntid buss tracker
Spor linje SK4636 (Amdal Via Nedstrand) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK4636 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK4636, i Norge
SK4636 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK0111 - Lagård - Kjelland/ Timeplan
- SK0121 - Egersund bussterminal - Grøne Bråden skole/ Timeplan
- SK1904 - Vigrestad skule - Torshammaren/ Timeplan
- 209 - Haugesund bussterminal - Åkrehamn/ Timeplan
- SK4913 - Sandve sør - Skudeneshavn/ Timeplan
- SK0301 - Grannes skole - Professor Olav Hanssens vei/ Timeplan
- SK3010 - Vasstveit - Nordre Strand oppvekstsenter/ Timeplan
- N281 - Strandgata terminal - Bleikemyr/ Timeplan
- SK4931 - Blikshavn - Skudenes ungdomsskole/ Timeplan
- SK3009 - Nordre Strand oppvekstsenter - Torgerkrossen vest/ Timeplan
- 19 - Fiskepiren - Fiskepiren/ Timeplan
- SK1110 - Lagård - Hauge i Dalane/ Timeplan
- SK3414 - Sand skule - Ersdal/ Timeplan
- 242 - Aksdal bussterminal - Stakland/ Timeplan
- 36 - Harestad skole - Tunge/ Timeplan
- SK3404 - Erfjord skule - Hamra/ Timeplan
- X76 - Kvadrat - Randaberg sentrum/ Timeplan
- SK3004 - Strand vgs. - Jørpelandsvågen/ Timeplan
- SK1111 - Hauge i Dalane - Egersund bussterminal/ Timeplan
- SK0120 - Rundevoll skole - Egersund bussterminal/ Timeplan