100 - Volda-Kristiansund Via Molde Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Skateflukaia | 09:50 |
Ålesund Rutebilstasjon | 09:51 |
Blixvalen | 09:53 |
Nørvegata Vest | 09:55 |
Kolvikbakken | 09:56 |
Leitesvingen | 09:57 |
Hauaplassen | 09:58 |
Campus Ålesund | 10:00 |
Nørvasund | 10:00 |
Sunnmøre Museum | 10:01 |
Gåseidsmeden | 10:02 |
Gåseid | 10:03 |
Ratviksvingen | 10:04 |
Hatlasvingen | 10:06 |
Malaga | 10:07 |
Rørstadvegen | 10:08 |
Ytreberg | 10:09 |
Åse Vest | 10:11 |
Sjukehuslomma | 10:12 |
Ålesund Sjukehus | 10:13 |
Åse | 10:14 |
Furmyrhagen | 10:16 |
Vindgårdskiftet | 10:17 |
Moa Trafikkterminal | 10:18 |
Brusdalen | 10:25 |
Hestegjærde | 10:27 |
Digernesskiftet E39 | 10:30 |
Digernesskiftet | 10:31 |
Svorta | 10:33 |
Flåte | 10:35 |
Valle | 10:37 |
Håhjemsvika | 10:39 |
Tøssesvingen | 10:42 |
Gaupefloget | 10:44 |
Bøen | 10:46 |
Nybø | 10:48 |
Løhaugen | 10:49 |
Martinusplassen | 10:51 |
Strandabøen | 10:52 |
Sjøholt | 10:53 |
Steinholt | 10:55 |
Valgermokrysset | 10:58 |
Fjellstova | 11:02 |
Turisthytta | 11:05 |
Kristisetra | 11:10 |
Brastadkrysset | 11:13 |
Vestnes Sentrum | 11:16 |
Furneskrysset | 11:18 |
Furneset Ferjekai | 11:20 |
Molde Ferjekai | 11:29 |
Molde Trafikkterminal | 11:30 |
Molde Ferjekai | 11:31 |
Moldegård | 11:33 |
Roseby Øst | 11:33 |
Bolsønes | 11:36 |
Tøndergård | 11:37 |
Lubbenes | 11:38 |
Kviltorp Camping | 11:40 |
Leirgrovvik Vest | 11:41 |
Leirgrovvik Øst | 11:42 |
Årøhagen | 11:43 |
Molde Lufthavn Årø | 11:44 |
Årø | 11:45 |
Årøneset | 11:47 |
Røbekk | 11:48 |
Elsås | 11:50 |
Hestehagen | 11:53 |
Rabben | 11:54 |
Strande | 11:55 |
Rusketeigen | 11:57 |
Hjelset E39 | 12:04 |
Roaldset E39 | 12:07 |
Eidseter | 12:09 |
Furset | 12:13 |
Bjerkeset | 12:17 |
Bjerkeset Nord | 12:18 |
Silset | 12:21 |
Silset Nedre | 12:22 |
Indergård | 12:23 |
Batnfjordsøra | 12:26 |
Astad E39 | 12:28 |
Høgset E39 | 12:35 |
Bergsøya Krifast | 12:37 |
Flatsetøya Småbåthavn Rv. 70 | 12:42 |
Storbakken | 12:45 |
Prestmyra | 12:47 |
Vadsteinsvikkrysset Rv. 70 | 12:49 |
Søberget | 12:52 |
Skjærahøgda | 12:53 |
Einerskaret | 12:55 |
Rensvik Skole | 12:56 |
Rensvik Rv. 70 | 12:57 |
Rensvikholmen | 12:59 |
Omsund Bru | 13:00 |
Seivikakrysset | 13:02 |
Flyplasskrysset | 13:03 |
Løkkemyra | 13:04 |
Futura Rv. 70 | 13:06 |
Nordmørssenteret | 13:07 |
Melkvikan Rv. 70 | 13:08 |
Nordlandskrysset Rv. 70 | 13:09 |
Goma | 13:11 |
Røsslyngveien | 13:12 |
Atlanten | 13:13 |
St. Hanshaugen | 13:15 |
Tollinspektør Flors Gate | 13:16 |
Greves Plass | 13:18 |
Kongens Plass | 13:18 |
Rådhusplassen | 13:19 |
Kristiansund Trafikkterminal | 13:20 |
FRAM Bus timeplan - 100 (Volda-Kristiansund Via Molde)
FRAM Bus timeplan for 100 ruten, Volda-Kristiansund Via Molde, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skateflukaia stasjon til Kristiansund Trafikkterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte FRAM timeplan.
100 Alternative Retninger Tidsplaner
- 100 timeplan - Molde
- 100 timeplan - Ørsta-Volda-Molde-Kr.Sund
- 100 timeplan - Kristiansund
- 100 timeplan - Kristiansund Via Molde
- 100 timeplan - Volda Via Ålesund
- 100 timeplan - Volda-Kr.Sund-Trondheim
- 100 timeplan - Trondheim-Kristiansund Via Molde
- 100 timeplan - Volda Via Molde-Ålesund
- 100 timeplan - Åndalsnes-Kristiansund Via Molde
- 100 timeplan - Molde
- 100 timeplan - Kristiansund-Geiranger Via Molde
- 100 timeplan - Moa