100
100 - Nordfjordeid-Måløy Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Førde Sentralsjukehus | 15:30 |
Rusta | 15:31 |
Hagen | 15:32 |
Førdehuset | 15:34 |
Førde Utstillingsplassen | 15:35 |
Førde Rutebilstasjon | 15:37 |
Hafstad Vgs. | 15:39 |
Hafstad | 15:41 |
Blomreina | 15:42 |
Kronborg | 15:43 |
Bruland Nedre | 15:44 |
Bruland | 15:47 |
Brulandssvingen | 15:48 |
Bruland Øvre | 15:50 |
Sunde Kryss | 15:52 |
Sunde Skule | 15:54 |
Farsundfeltet | 15:56 |
Kusslid | 15:58 |
Movika | 16:01 |
Mo | 16:03 |
Moskog | 16:05 |
Flaten | 16:07 |
Eikås | 16:10 |
Slåtten Kryss | 16:12 |
Eikås Grendahus | 16:13 |
Kvamsbrua | 16:16 |
Langhaugane | 16:19 |
Fluge | 16:21 |
Jølstraholmen | 16:22 |
Einehaug | 16:25 |
Vassenden | 16:26 |
Løset | 16:30 |
Svidal Ytre | 16:33 |
Svidalsneset | 16:35 |
Svidal | 16:37 |
Sårheim Nedre | 16:40 |
Sårheim | 16:42 |
Sårheim Indre | 16:44 |
Ålhus | 16:47 |
Hegrenes | 16:48 |
Litleneset | 16:50 |
Bjørset | 16:53 |
Bjørsetstranda | 16:55 |
Juklestad | 16:58 |
Sandnes | 17:00 |
Ytre Årdal | 17:02 |
Årdal Midtre | 17:04 |
Indre Årdal | 17:07 |
Helgheim Vest | 17:09 |
Helgheim | 17:11 |
Helgheim Kyrkje | 17:12 |
Hus | 17:14 |
Fugle | 17:17 |
Fyglabakken | 17:20 |
Skei Hotell | 17:23 |
Skei | 17:24 |
Skei Skule | 17:25 |
Skrede | 17:27 |
Skredflatene | 17:29 |
Håheim | 17:31 |
Grungen | 17:32 |
Bolset | 17:35 |
Klakegg Vest | 17:36 |
Klakegg | 17:38 |
Fjell | 17:39 |
Egge | 17:47 |
Gåsemyr Øvre | 17:49 |
Gåsemyr | 17:51 |
Strand | 17:53 |
Hjelle Kryss | 17:55 |
Bergheim | 17:58 |
Teita Kryss | 18:00 |
Byrkjelo | 18:02 |
Kleppe | 18:04 |
Fløtre | 18:07 |
Flølo | 18:09 |
Flølo Nedre | 18:11 |
Fjordhestgarden Kryss | 18:12 |
Reed | 18:15 |
Hetle Bru | 18:17 |
Sagefloten | 18:21 |
Allmenningen | 18:23 |
Vassenden | 18:27 |
Kleivedammen Aust | 18:29 |
Kleivedammen | 18:31 |
Sandane Rutebilstasjon | 18:34 |
Austrheim Aust | 18:37 |
Nordstranda Skule | 18:39 |
Vereide Kryss | 18:42 |
Andenes | 18:45 |
Hjelmeset | 18:47 |
Anda Ferjekai | 18:51 |
Lote Ferjekai | 18:55 |
Lote | 18:56 |
Lote Vest | 18:58 |
Nordfjordeid Rutebilstasjon | 19:03 |
Skårhaug | 19:05 |
Ytre Skårhaug | 19:07 |
Hauglandsbakken Aust | 19:10 |
Hauglandsbakken | 19:12 |
Haugen | 19:13 |
Bjørhovde | 19:14 |
Rysta | 19:17 |
Indre Røed | 19:19 |
Røed | 19:20 |
Torvik Indre | 19:23 |
Torvik | 19:25 |
Torvik Ytre | 19:26 |
Stårheim Kyrkje | 19:28 |
Stårheim | 19:29 |
Ytre Stårheim | 19:31 |
Stårheim Ferjekai | 19:34 |
Høynes | 19:35 |
Høynes Ytre | 19:37 |
Lund | 19:40 |
Reksnes | 19:41 |
Reksnes Vest | 19:42 |
Kjølsdalen Indre | 19:45 |
Kjølsdalen | 19:47 |
Ervik Kjølsdalen | 19:51 |
Haus | 19:54 |
Midthjell | 19:57 |
Lefdal | 19:59 |
Lefdalsneset | 20:01 |
Maurstad | 20:04 |
Bryggja | 20:06 |
Bryggja Aldersheim | 20:07 |
Nore Fiskemat | 20:08 |
Ålen | 20:09 |
Bryggja Sentrum | 20:09 |
Totland Indre | 20:12 |
Totland Ytre | 20:14 |
Resa | 20:15 |
Brunsvik | 20:18 |
Rødeggen | 20:20 |
Almenningen | 20:22 |
Eldevika | 20:23 |
Almenningsfjellet | 20:25 |
Nygård Skavøypollen | 20:26 |
Tennebø | 20:28 |
Skavøypollen | 20:30 |
Myrane | 20:30 |
Deknepollen | 20:31 |
Kulen | 20:33 |
Spiralen | 20:35 |
Torget | 20:36 |
Midtgård | 20:37 |
Måløy Terminal | 20:38 |
Skyss Bus timeplan - 100 (Nordfjordeid-Måløy)
Skyss Bus timeplan for 100 ruten, Nordfjordeid-Måløy, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Førde Sentralsjukehus stasjon til Måløy Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 100, fra Førde til Vågsøy, daglig ved midnatt.