108 - Tyristrand Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Vikersund Bussterminal | 07:20 | - |
Sandkrysset | 07:22 | - |
Hatle | 07:23 | - |
Åsenga | 07:26 | - |
Øverby | 07:28 | - |
Flattum | 07:30 | - |
Ruud Kapell | 07:33 | - |
Solhov | 07:35 | - |
Løkka | 07:37 | - |
Øderud | 07:40 | - |
Gravermoveien | 07:41 | - |
Solum | 07:44 | - |
Øveren | 07:45 | - |
Vesetrud Solum | 07:47 | - |
Stiksrud | 07:49 | - |
Nakkerud | - | 07:55 |
Solum Samvirkelag | 07:51 | - |
Nakkerud | 07:51 | - |
Bråten | 07:54 | 07:57 |
Haug | 07:57 | 08:00 |
Hollerud | 08:00 | 08:03 |
Trollborgen | 08:03 | 08:06 |
Tyristrand | 08:05 | 08:08 |
Brakar Bus timeplan - 108 (Tyristrand)
Brakar Bus timeplan for 108 ruten, Tyristrand, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Vikersund Bussterminal stasjon til Tyristrand stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.