116 - Hokksund Stasjon Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skotselv Kryss | 07:30 | - | 09:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 |
Skotselv Skole | - | 08:15 | - | - | - | - | - |
Skotselv Butikken | 07:30 | - | 09:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 |
Kopperudveien | 07:31 | - | 09:31 | 11:30 | 13:30 | 15:31 | 17:31 |
Røgebergkrysset | 07:32 | 08:16 | 09:32 | 11:31 | 13:31 | 15:32 | 17:32 |
Tregata | 07:33 | 08:17 | 09:33 | 11:32 | 13:32 | 15:33 | 17:33 |
Hære Bru | 07:34 | 08:18 | 09:34 | 11:33 | 13:33 | 15:34 | 17:34 |
Bakke Kirke | 07:36 | 08:20 | 09:36 | 11:35 | 13:35 | 15:36 | 17:36 |
Stormoen | 07:38 | 08:22 | 09:38 | 11:36 | 13:36 | 15:38 | 17:38 |
Steinhoggeriet | 07:39 | 08:23 | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:39 |
Burud | 07:42 | 08:27 | 09:42 | 11:40 | 13:40 | 15:42 | 17:42 |
Burud Butikken | 07:44 | 08:28 | 09:44 | 11:42 | 13:42 | 15:44 | 17:44 |
Bergli | 07:46 | 08:30 | 09:46 | 11:43 | 13:43 | 15:46 | 17:46 |
Karlsen Skotsmoen | 07:48 | 08:32 | 09:48 | 11:45 | 13:45 | 15:48 | 17:48 |
Smeden Skotsmoen | 07:50 | 08:34 | 09:50 | 11:47 | 13:47 | 15:50 | 17:50 |
Varlokrysset | 07:51 | 08:35 | 09:51 | 11:47 | 13:47 | 15:51 | 17:51 |
Skotsmoen | 07:52 | 08:36 | 09:52 | 11:48 | 13:48 | 15:52 | 17:52 |
Børres Bilhjelp | 07:53 | 08:37 | 09:53 | 11:49 | 13:49 | 15:53 | 17:53 |
Øvre Hoen | 07:55 | 08:39 | 09:55 | 11:51 | 13:51 | 15:55 | 17:55 |
Bråtebakken | 07:55 | 08:39 | 09:55 | 11:51 | 13:51 | 15:55 | 17:55 |
Bråtenfeltet | 07:56 | 08:40 | 09:56 | 11:52 | 13:52 | 15:56 | 17:56 |
Kantum Bru | 07:58 | 08:42 | 09:58 | 11:53 | 13:53 | 15:58 | 17:58 |
Hokksund Brannstasjon | 07:59 | 08:43 | 09:59 | 11:54 | 13:54 | 15:59 | 17:59 |
Sundmoen | 07:59 | 08:43 | 09:59 | 11:54 | 13:54 | 15:59 | 17:59 |
Hokksund Auto | 07:59 | 08:43 | 09:59 | 11:54 | 13:54 | 15:59 | 17:59 |
Brugata Hokksund | 08:01 | 08:45 | 10:01 | 11:55 | 13:55 | 16:01 | 18:01 |
Øvre Eiker Rådhus | 08:01 | 08:45 | 10:01 | 11:56 | 13:56 | 16:01 | 18:01 |
Hokksund Stasjon | 08:02 | 08:47 | 10:02 | 11:57 | 13:57 | 16:02 | 18:02 |
Brakar Bus timeplan - 116 (Hokksund Stasjon)
Brakar Bus timeplan for 116 ruten, Hokksund Stasjon, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skotselv Kryss stasjon til Hokksund Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.