116 - Skotselv Kryss Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hokksund Stasjon | 07:10 | 09:10 | 11:10 | 13:10 | 15:10 | 15:35 | 17:10 |
Øvre Eiker Rådhus | 07:11 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 15:36 | 17:11 |
Brugata Hokksund | 07:11 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 15:36 | 17:11 |
Hokksund Auto | 07:13 | 09:13 | 11:12 | 13:12 | 15:13 | 15:38 | 17:13 |
Sundmoen | 07:13 | 09:13 | 11:12 | 13:12 | 15:13 | 15:38 | 17:13 |
Hokksund Brannstasjon | 07:13 | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 15:38 | 17:13 |
Kantum Bru | 07:14 | 09:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 15:39 | 17:14 |
Bråtenfeltet | 07:16 | 09:16 | 11:15 | 13:15 | 15:16 | 15:41 | 17:16 |
Bråtebakken | 07:17 | 09:17 | 11:15 | 13:15 | 15:17 | 15:42 | 17:17 |
Øvre Hoen | 07:17 | 09:17 | 11:16 | 13:16 | 15:17 | 15:42 | 17:17 |
Børres Bilhjelp | 07:19 | 09:19 | 11:17 | 13:17 | 15:19 | 15:44 | 17:19 |
Skotsmoen | 07:20 | 09:20 | 11:19 | 13:19 | 15:20 | 15:45 | 17:20 |
Varlokrysset | 07:21 | 09:21 | 11:19 | 13:19 | 15:21 | 15:46 | 17:21 |
Smeden Skotsmoen | 07:22 | 09:22 | 11:20 | 13:20 | 15:22 | 15:47 | 17:22 |
Karlsen Skotsmoen | 07:24 | 09:24 | 11:21 | 13:21 | 15:24 | 15:49 | 17:24 |
Bergli | 07:26 | 09:26 | 11:23 | 13:23 | 15:26 | 15:51 | 17:26 |
Burud Butikken | 07:28 | 09:28 | 11:25 | 13:25 | 15:28 | 15:53 | 17:28 |
Burud | 07:30 | 09:30 | 11:26 | 13:26 | 15:30 | 15:55 | 17:30 |
Steinhoggeriet | 07:32 | 09:32 | 11:28 | 13:28 | 15:32 | 15:57 | 17:32 |
Stormoen | 07:33 | 09:33 | 11:29 | 13:29 | 15:33 | 15:58 | 17:33 |
Bakke Kirke | 07:35 | 09:35 | 11:31 | 13:31 | 15:35 | 16:00 | 17:35 |
Hære Bru | 07:37 | 09:37 | 11:32 | 13:32 | 15:37 | 16:02 | 17:37 |
Tregata | 07:38 | 09:38 | 11:33 | 13:33 | 15:38 | 16:03 | 17:38 |
Røgebergkrysset | 07:39 | 09:39 | 11:34 | 13:34 | 15:39 | 16:04 | 17:39 |
Kopperudveien | 07:40 | 09:40 | 11:35 | 13:35 | 15:40 | 16:05 | 17:40 |
Skotselv Butikken | 07:41 | 09:41 | 11:36 | 13:36 | 15:41 | 16:06 | 17:41 |
Skotselv Kryss | 07:41 | 09:41 | 11:36 | 13:36 | 15:41 | 16:06 | 17:41 |
Brakar Bus timeplan - 116 (Skotselv Kryss)
Brakar Bus timeplan for 116 ruten, Skotselv Kryss, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hokksund Stasjon til Skotselv Kryss stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.