15 - Torgård Via Nidarvoll-Tiller Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 | Avreise #11 | Avreise #12 | Avreise #13 | Avreise #14 | Avreise #15 | Avreise #16 | Avreise #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Østmarkneset | 05:53 | 06:13 | 06:33 | 06:53 | 07:13 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 14:08 | 14:28 | 14:48 | 15:08 | 15:28 | 15:48 | 16:08 | 16:28 | 16:48 |
Ringve Skole | 05:54 | 06:14 | 06:34 | 06:54 | 07:14 | 07:34 | 07:54 | 08:14 | 14:09 | 14:29 | 14:49 | 15:09 | 15:29 | 15:49 | 16:09 | 16:29 | 16:49 |
Lade Gård | 05:55 | 06:15 | 06:35 | 06:55 | 07:15 | 07:35 | 07:55 | 08:15 | 14:10 | 14:30 | 14:50 | 15:10 | 15:30 | 15:50 | 16:10 | 16:30 | 16:50 |
Ingemann Torps Vei | 05:55 | 06:15 | 06:35 | 06:55 | 07:16 | 07:36 | 07:56 | 08:16 | 14:10 | 14:30 | 14:50 | 15:11 | 15:31 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 |
Lade Idrettsanlegg | 05:56 | 06:16 | 06:36 | 06:56 | 07:17 | 07:37 | 07:57 | 08:17 | 14:11 | 14:31 | 14:51 | 15:12 | 15:32 | 15:52 | 16:12 | 16:32 | 16:52 |
Haakon VII Gate 25 | 05:58 | 06:18 | 06:38 | 06:58 | 07:20 | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 14:13 | 14:33 | 14:53 | 15:15 | 15:35 | 15:55 | 16:15 | 16:35 | 16:55 |
Strindheim | 05:59 | 06:19 | 06:39 | 06:59 | 07:21 | 07:41 | 08:01 | 08:21 | 14:15 | 14:35 | 14:55 | 15:16 | 15:36 | 15:56 | 16:16 | 16:36 | 16:56 |
Strindheim Skole | 06:00 | 06:20 | 06:40 | 07:00 | 07:22 | 07:42 | 08:02 | 08:22 | 14:16 | 14:36 | 14:56 | 15:17 | 15:37 | 15:57 | 16:17 | 16:37 | 16:57 |
Strindheim Hageby | 06:01 | 06:21 | 06:41 | 07:01 | 07:24 | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 14:17 | 14:37 | 14:57 | 15:19 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 |
Bromstadsvingen | 06:02 | 06:22 | 06:42 | 07:02 | 07:25 | 07:45 | 08:05 | 08:25 | 14:18 | 14:38 | 14:58 | 15:20 | 15:40 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00 |
Gartnerhallen | 06:03 | 06:23 | 06:43 | 07:04 | 07:26 | 07:46 | 08:06 | 08:26 | 14:19 | 14:39 | 14:59 | 15:21 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 16:41 | 17:01 |
Iskremfabrikken | 06:03 | 06:23 | 06:43 | 07:04 | 07:27 | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 14:19 | 14:39 | 14:59 | 15:22 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 | 17:02 |
Trondheim Fengsel | 06:04 | 06:24 | 06:44 | 07:05 | 07:28 | 07:48 | 08:08 | 08:28 | 14:20 | 14:40 | 15:00 | 15:23 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 | 17:03 |
Hallfred Høyems Veg | 06:05 | 06:25 | 06:45 | 07:06 | 07:29 | 07:49 | 08:09 | 08:29 | 14:21 | 14:41 | 15:01 | 15:24 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 | 17:04 |
Granåsvegen | 06:06 | 06:26 | 06:46 | 07:08 | 07:30 | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 14:22 | 14:42 | 15:02 | 15:25 | 15:45 | 16:05 | 16:25 | 16:45 | 17:05 |
Omkjøringsveien Moholt | 06:07 | 06:27 | 06:47 | 07:10 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 14:24 | 14:44 | 15:04 | 15:27 | 15:47 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:07 |
Omkjøringsveien Nardo | 06:09 | 06:29 | 06:49 | 07:12 | 07:35 | 07:55 | 08:15 | 08:35 | 14:26 | 14:46 | 15:07 | 15:30 | 15:50 | 16:10 | 16:30 | 16:50 | 17:10 |
Nidarvoll Skole | 06:11 | 06:31 | 06:51 | 07:15 | 07:37 | 07:57 | 08:17 | 08:37 | 14:28 | 14:48 | 15:10 | 15:32 | 15:52 | 16:12 | 16:32 | 16:52 | 17:12 |
Siemens | 06:13 | 06:33 | 06:53 | 07:17 | 07:39 | 07:59 | 08:19 | 08:39 | 14:30 | 14:50 | 15:11 | 15:34 | 15:54 | 16:14 | 16:34 | 16:54 | 17:14 |
Bratsbergvegen | 06:13 | 06:33 | 06:53 | 07:17 | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 08:40 | 14:30 | 14:50 | 15:12 | 15:35 | 15:55 | 16:15 | 16:35 | 16:55 | 17:15 |
Sluppen | 06:14 | 06:34 | 06:54 | 07:18 | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 08:40 | 14:31 | 14:51 | 15:13 | 15:35 | 15:55 | 16:15 | 16:35 | 16:55 | 17:15 |
Tonstadkrysset | 06:17 | 06:37 | 06:57 | 07:21 | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 08:44 | 14:34 | 14:54 | 15:16 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 | 17:19 |
Rostengrenda | 06:18 | 06:38 | 06:58 | 07:23 | 07:45 | 08:05 | 08:25 | 08:45 | 14:35 | 14:55 | 15:18 | 15:40 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00 | 17:20 |
Tonstadgrenda | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:36 | 14:56 | 15:19 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 | 17:02 | 17:22 |
City Syd | 06:19 | 06:39 | 06:59 | 07:25 | 07:47 | 08:07 | 08:27 | 08:47 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Tiller Vgs. | 06:20 | 06:40 | 07:00 | 07:26 | 07:48 | 08:08 | 08:28 | 08:48 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Ivar Skjånes Veg | 06:21 | 06:41 | 07:01 | 07:26 | 07:49 | 08:09 | 08:29 | 08:49 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Torvmyra | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:37 | 14:57 | 15:20 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 | 17:03 | 17:23 |
Moltmyra | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:38 | 14:58 | 15:21 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 | 17:03 | 17:23 |
Moltmyra Øst | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:38 | 14:58 | 15:22 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 | 17:04 | 17:24 |
Ingeborg Ofstads Veg | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:39 | 14:59 | 15:23 | 15:45 | 16:05 | 16:25 | 16:45 | 17:05 | 17:25 |
Martin Kregnes Veg | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:41 | 15:01 | 15:24 | 15:47 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:07 | 17:27 |
Koieflata | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:42 | 15:02 | 15:26 | 15:48 | 16:08 | 16:28 | 16:48 | 17:08 | 17:28 |
Rognbudalen | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:43 | 15:03 | 15:27 | 15:50 | 16:10 | 16:30 | 16:50 | 17:10 | 17:30 |
Ole Ross' Veg | 06:22 | 06:42 | 07:03 | 07:28 | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:50 | 14:44 | 15:05 | 15:28 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 | 17:11 | 17:31 |
Torvtaket | 06:23 | 06:43 | 07:04 | 07:29 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 08:52 | 14:45 | 15:06 | 15:30 | 15:52 | 16:12 | 16:32 | 16:52 | 17:12 | 17:32 |
Isdamvegen | 06:24 | 06:44 | 07:05 | 07:31 | 07:53 | 08:13 | 08:33 | 08:53 | 14:46 | 15:07 | 15:31 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53 | 17:13 | 17:33 |
Djupmyra | 06:25 | 06:45 | 07:07 | 07:32 | 07:54 | 08:14 | 08:34 | 08:54 | 14:47 | 15:09 | 15:32 | 15:55 | 16:15 | 16:35 | 16:55 | 17:15 | 17:35 |
Løvaasveien | 06:26 | 06:46 | 07:08 | 07:34 | 07:56 | 08:16 | 08:36 | 08:56 | 14:48 | 15:10 | 15:34 | 15:56 | 16:16 | 16:36 | 16:56 | 17:16 | 17:36 |
Torgardstrøa | 06:28 | 06:48 | 07:11 | 07:36 | 07:58 | 08:18 | 08:38 | 08:58 | 14:50 | 15:12 | 15:36 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 | 17:19 | 17:39 |
AtB Bus timeplan - 15 (Torgård Via Nidarvoll-Tiller)
AtB Bus timeplan for 15 ruten, Torgård Via Nidarvoll-Tiller, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Østmarkneset stasjon til Torgardstrøa stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.