153 - Lyngmyrhallen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Risøya | 07:25 |
Risøybrua | 07:25 |
Rota | 07:26 |
Kråkeheia | 07:26 |
Solborg | 07:27 |
Bergøyveien | 07:28 |
Lisleødden | 07:29 |
Gjeving Butikken | 07:29 |
Gjevinggården | 07:30 |
Klemmedammen | 07:31 |
Hageveien | 07:32 |
Bergendal Øst | 07:33 |
Bergendal Vest | 07:33 |
Saltrøveien | 07:34 |
Bergendalshøgda | 07:35 |
Røde Leet | 07:36 |
Gjevingmyra | 07:37 |
Ekenes | 07:39 |
Dypvåg Hovet | 07:41 |
Dypvåg | 07:42 |
Rørkilveien | 07:44 |
Lunde Skole | 07:45 |
Krokvåg | 07:46 |
Åsstø Øst | 07:48 |
Åsstø Vest | 07:49 |
Vadstengene | 07:49 |
Ulevåg Øst | 07:50 |
Ulevåg Vest | 07:50 |
Ulevågkilen | 07:52 |
Kilsendsletta | 07:53 |
Kilsend | 07:54 |
Stokkeboveien | 07:56 |
Rødningen | 07:56 |
Eidbokrysset | 07:57 |
Nesveien Sagesund | 07:59 |
Sagesund | 08:00 |
Skibolidalen | 08:01 |
Grønland | 08:03 |
Råknes | 08:04 |
Store Stamnes | 08:06 |
Lille Stamnes | 08:07 |
Hesteberget | 08:08 |
Østerå | 08:10 |
Tangenbakken | 08:12 |
Svarttjennbakken | 08:13 |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 153 (Lyngmyrhallen)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 153 ruten, Lyngmyrhallen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Risøya stasjon til Lyngmyrhallen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan.