160 - Bråtveit Via Nesflaten-Bleskestad Tidsplan
torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Sand Kai | 21:30 |
Eide Kryss | 21:31 |
Garaneset Kryss | 21:33 |
Falkhaug | 21:34 |
Berge | 21:35 |
Hiimsmoen Kryss | 21:37 |
Foss | 21:40 |
Kvæstad | 21:42 |
Herabakka | 21:44 |
Førland | 21:45 |
Ritland | 21:46 |
Skarmyr | 21:48 |
Steine | 21:51 |
Underbakka | 21:52 |
Lindum Camping | 21:52 |
Lunde | 21:54 |
Prestavika | 21:56 |
Vinjar | 21:57 |
Suldalsosen | 21:59 |
Helganes Bru | 22:02 |
Hylen | 22:06 |
Våge | 22:08 |
Litlehamar | 22:09 |
Mokleiv | 22:11 |
Nesflaten | 22:17 |
Bleskestad | 22:22 |
Tufteskog | 22:23 |
Vetrhus | 22:29 |
Bråtveit | 22:31 |
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Suldalsosen | 15:17 |
Helganes Bru | 15:20 |
Hylen | 15:26 |
Våge | 15:29 |
Litlehamar | 15:31 |
Mokleiv | 15:33 |
Nesflaten | 15:42 |
Bleskestad | 15:48 |
Tufteskog | 15:50 |
Vetrhus | 15:58 |
Bråtveit | 16:01 |
Kolumbus Bus timeplan - 160 (Bråtveit Via Nesflaten-Bleskestad)
Kolumbus Bus timeplan for 160 ruten, Bråtveit Via Nesflaten-Bleskestad, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sand Kai stasjon til Bråtveit stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.