1632
1632 - Alværn Tidsplan
tirsdag til fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Østråt | 07:49 |
Bomansvik | 07:51 |
Krystalldammen | 07:53 |
Blylaget | 07:55 |
Havstad | 07:56 |
Solbukta | 07:57 |
Slora | 07:59 |
Nedre Glenne | 08:01 |
Glenne Veiskille | 08:03 |
Garder Veiskille | 08:04 |
Sagstuen | 08:06 |
Gullerud | 08:07 |
Hasle | 08:09 |
Grøstad | 08:11 |
Bjørgan | 08:12 |
Jaer Skole | 08:14 |
Jaer Gård | 08:15 |
Rudsborg | 08:17 |
Nesodden Kirke | 08:19 |
Torget | 08:21 |
Lovisenlund | 08:22 |
Solbergtoppen | 08:25 |
Flateby | 08:27 |
Fjordvangen | 08:28 |
Berger Veiskille | 08:29 |
Berger Stadion | 08:30 |
Skoklefall Gård | 08:32 |
Skoklefall Kirke | 08:34 |
Skoklekroken | 08:36 |
Flaskebekktjernet | 08:37 |
Varden | 08:39 |
Håkonskastet | 08:41 |
Sunnaas | 08:42 |
Bjørnemyr | 08:43 |
To Vest | 08:45 |
Ruter Bus timeplan - 1632 (Alværn)
Ruter Bus timeplan for 1632 ruten, Alværn, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Jaer Skole stasjon til Alværn Ungdomsskole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan.