1817 - Selvik Skole-Sande Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Berger Skole | 08:00 |
Bergeråsen | 08:00 |
Berger Gård | 08:02 |
Berger Kafe | 08:03 |
Sandviken | 08:05 |
Hagadalen | 08:06 |
Hagasand | 08:07 |
Mørkassel | 08:08 |
Vammen Skole | 08:10 |
Bjerkøya | 08:11 |
Krokenveien | 08:12 |
Alfred Engnes Vei | 08:14 |
Sando Gård | 08:15 |
Sando | 08:17 |
Bekkestranda Kapell | 08:17 |
Sando Verk | 08:20 |
Bekke | 08:21 |
Reiersen | 08:23 |
Selvik Skole | 08:25 |
Engebukta | 08:26 |
Nordre Jarlsberg Brygge | 08:29 |
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan - 1817 (Selvik Skole-Sande)
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan for 1817 ruten, Selvik Skole-Sande, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bjerkøya stasjon til Sande Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vestfold Kollektivtrafikk as timeplan.