18-866
18-866 - Myre Hurtigbåtkai Tidsplan mandag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Skjellfjord Hurtigbåtkai - 09:35 17:45 Sigerland Hurtigbåtkai - 09:36 17:46 Langøy Hurtigbåtkai - 09:40 17:50 Grødset Hurtigbåtkai - 09:42 17:52 Austringen Hurtigbåtkai - 09:45 17:55 Finnvåg Hurtigbåtkai - 09:48 17:58 Barkestad Hurtigbåtkai - 09:51 18:01 Skipnes Hurtigbåtkai - 09:53 18:03 Tinden Hurtigbåtkai - 09:56 18:06 Tunnstad Hurtigbåtkai 07:25 10:03 18:13 Smines Hurtigbåtkai - 10:05 18:15 Øksnes Hurtigbåtkai - 10:08 18:18 Myre Hurtigbåtkai 07:32 10:12 18:23
tirsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Tunnstad Hurtigbåtkai 07:25 16:40 Smines Hurtigbåtkai - 16:42 Øksnes Hurtigbåtkai - 16:45 Myre Hurtigbåtkai 07:32 16:50
onsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Skjellfjord Hurtigbåtkai 12:45 - 17:45 Sigerland Hurtigbåtkai 12:46 - 17:46 Langøy Hurtigbåtkai 12:49 - 17:50 Grødset Hurtigbåtkai 12:52 - 17:52 Austringen Hurtigbåtkai 12:54 - 17:55 Finnvåg Hurtigbåtkai 12:56 - 17:58 Barkestad Hurtigbåtkai 12:59 - 18:01 Skipnes Hurtigbåtkai 13:01 - 18:03 Tinden Hurtigbåtkai 13:03 - 18:06 Børøy - - 18:09 Tunnstad Hurtigbåtkai 13:09 14:55 18:14 Smines Hurtigbåtkai - 14:57 18:16 Øksnes Hurtigbåtkai 13:11 14:59 18:19 Myre Hurtigbåtkai 13:16 15:04 18:24
torsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Skjellfjord Hurtigbåtkai - 17:45 Sigerland Hurtigbåtkai - 17:46 Langøy Hurtigbåtkai - 17:50 Grødset Hurtigbåtkai - 17:52 Austringen Hurtigbåtkai - 17:55 Finnvåg Hurtigbåtkai - 17:58 Barkestad Hurtigbåtkai - 18:01 Skipnes Hurtigbåtkai - 18:03 Tinden Hurtigbåtkai - 18:06 Tunnstad Hurtigbåtkai 07:25 18:13 Smines Hurtigbåtkai - 18:15 Øksnes Hurtigbåtkai - 18:18 Myre Hurtigbåtkai 07:32 18:23
fredag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Skjellfjord Hurtigbåtkai - 09:35 - 17:45 Sigerland Hurtigbåtkai - 09:36 - 17:46 Langøy Hurtigbåtkai - 09:40 - 17:50 Grødset Hurtigbåtkai - 09:42 - 17:52 Austringen Hurtigbåtkai - 09:45 - 17:55 Finnvåg Hurtigbåtkai - 09:48 - 17:58 Barkestad Hurtigbåtkai - 09:51 - 18:01 Skipnes Hurtigbåtkai - 09:53 - 18:03 Tinden Hurtigbåtkai - 09:56 - 18:06 Børøy - 09:59 - - Tunnstad Hurtigbåtkai 07:25 10:04 14:55 18:13 Smines Hurtigbåtkai - 10:06 - 18:15 Øksnes Hurtigbåtkai - 10:08 14:57 18:18 Myre Hurtigbåtkai 07:32 10:13 15:01 18:23
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Skjellfjord Hurtigbåtkai 09:35 Sigerland Hurtigbåtkai 09:36 Langøy Hurtigbåtkai 09:40 Grødset Hurtigbåtkai 09:42 Austringen Hurtigbåtkai 09:45 Finnvåg Hurtigbåtkai 09:48 Barkestad Hurtigbåtkai 09:51 Skipnes Hurtigbåtkai 09:53 Tinden Hurtigbåtkai 09:56 Tunnstad Hurtigbåtkai 10:03 Smines Hurtigbåtkai 10:05 Øksnes Hurtigbåtkai 10:08 Myre Hurtigbåtkai 10:12
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Skjellfjord Hurtigbåtkai 12:45 17:45 Sigerland Hurtigbåtkai 12:46 17:46 Langøy Hurtigbåtkai 12:49 17:50 Grødset Hurtigbåtkai 12:52 17:52 Austringen Hurtigbåtkai 12:54 17:55 Finnvåg Hurtigbåtkai 12:56 17:58 Barkestad Hurtigbåtkai 12:59 18:01 Skipnes Hurtigbåtkai 13:01 18:03 Tinden Hurtigbåtkai 13:03 18:06 Børøy - 18:09 Tunnstad Hurtigbåtkai 13:09 18:14 Smines Hurtigbåtkai - 18:16 Øksnes Hurtigbåtkai 13:11 18:19 Myre Hurtigbåtkai 13:16 18:24
Nordland fylkeskommune Ferry timeplan - 18-866 (Myre Hurtigbåtkai) Nordland fylkeskommune Ferry timeplan for 18-866 ruten, Myre Hurtigbåtkai, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skjellfjord Hurtigbåtkai stasjon til Myre Hurtigbåtkai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Ferry timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Nordland fylkeskommune timeplan.
Sist oppdatert på 6. mai 2024
18-866 Alternative Retninger Tidsplaner