1970
1970 - Hodne Tidsplan
mandag, onsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Evje Skule | - | 14:35 |
Evje Sentrum | - | 14:37 |
Verksmoen | - | 14:38 |
Evjemoen | - | 14:40 |
Einervegen | - | 14:42 |
Dåsnes Gymnasvegen | - | 14:43 |
Dåsnesvegen Sør | - | 14:44 |
Hornnes Skule | 13:40 | 14:45 |
Hornnes Kirke | 13:42 | 14:48 |
Hornnes Fv. 42 | 13:44 | 14:50 |
Kjetså | 13:46 | 14:52 |
Hestvåg | 13:48 | 14:54 |
Strømstad | 13:51 | 14:57 |
Strauman | 13:51 | 14:57 |
Hannås | 13:53 | 14:59 |
Hannåsmoen | 13:55 | 15:01 |
Moisund Nord | 13:56 | 15:02 |
Moisund | 13:58 | 15:04 |
Sandbekk | 13:59 | 15:06 |
Slettefet | 14:01 | 15:08 |
Hornemoen | 14:03 | 15:11 |
Hodnekilen | 14:04 | 15:12 |
Hodne Sag | - | 15:14 |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 1970 (Hodne)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 1970 ruten, Hodne, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Evje Skule stasjon til Hodne Sag stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan.