2073
2073 - Røyken Vgs. Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 |
---|---|---|---|
Folkestad Skole | - | - | 07:04 |
Myrene | - | - | 07:05 |
Bergsmyrene | - | - | 07:06 |
Skjøttelvik | - | - | 07:07 |
Jahrenbakkene | - | - | 07:09 |
Holmsbu Torg | - | - | 07:13 |
Skolegaten | - | - | 07:14 |
Holmsbu Kirke | - | - | 07:15 |
Engene | - | - | 07:17 |
Knivsvikveien | - | - | 07:19 |
Tangerudbakken | - | - | 07:20 |
Liltvetkrysset | - | - | 07:21 |
Stokkergården | 06:42 | - | 07:30 |
Åsheim Bussterminal | 06:35 | - | 07:41 |
Nepebråtan | 06:37 | - | - |
Mølla | 06:39 | - | - |
Liltvet | 06:48 | - | 07:22 |
Lærum | 06:47 | - | 07:24 |
Holtvedtveien | 06:45 | - | 07:26 |
Dalenveien | 06:43 | - | 07:29 |
Bjørnson | 06:41 | - | 07:32 |
Rødby | 06:39 | - | 07:34 |
Mølla | - | - | 07:34 |
Møllatoppen | - | - | 07:36 |
Killingstad | - | - | 07:37 |
Langelien | - | - | 07:38 |
Andreas Mørchs Vei | - | - | 07:39 |
Kana | 06:52 | - | - |
Folkestad Skole | 06:51 | - | - |
Åsheimkrysset | - | - | 07:43 |
Ugstadtoppen | - | - | 07:44 |
Graver Gård | 06:54 | - | - |
Østernveien | - | - | 07:46 |
Berg | 06:55 | - | - |
Rokkestad | - | - | 07:47 |
Trondstadfjerdingen | 06:56 | - | - |
Steinerskolen Hurum | - | - | 07:49 |
Østli | - | - | 07:50 |
Ødegården | - | - | 07:52 |
Ledangtoppen | - | - | 07:55 |
Grønnsletta | 06:57 | - | - |
Mørkvann | - | - | 07:57 |
Damstua | - | - | 07:59 |
Åsveien Industriområde | - | - | 08:00 |
Sagene | 07:00 | 06:50 | - |
Bjørndalen | - | - | 08:02 |
Gunnaråsen | - | - | 08:03 |
Sætre Sentrum | - | - | 08:05 |
Bakkestranda | 07:01 | 06:51 | - |
Striglesand | 07:02 | 06:51 | - |
Apotekerstranda | 07:03 | 06:52 | - |
Tofte Skole | 07:04 | 06:53 | - |
Tofte Sentrum | 07:05 | 06:53 | - |
Tofte Båthavn | 07:06 | 06:54 | - |
Skogveien | 07:07 | 06:55 | - |
Toftejordet | 07:10 | 06:57 | - |
Brinkli | 07:11 | 06:58 | - |
Rød | 07:14 | 07:00 | - |
Kaltenbakk | 07:15 | 07:02 | - |
Rødsbakkene | 07:16 | 07:03 | - |
Filtvet Skole | 07:18 | 07:04 | - |
Filtvet Kapell | 07:19 | 07:06 | - |
Bjerkelunden | 07:21 | 07:07 | - |
Filtvet | 07:22 | 07:09 | - |
Tårnhuset | 07:24 | 07:11 | - |
Husebybakken | 07:26 | 07:12 | - |
Solberg | 07:27 | 07:14 | - |
Hermannsbråten | 07:28 | 07:15 | - |
Granlien | 07:30 | 07:16 | - |
Solbergstøa | 07:31 | 07:18 | - |
Eltorn | 07:34 | 07:21 | - |
Brydestranda | 07:36 | 07:23 | - |
Granli | 07:38 | 07:25 | - |
Teigen | 07:40 | 07:26 | - |
Dehli | 07:43 | 07:29 | - |
Rønningen | 07:45 | 07:31 | - |
Storsand Brygge | 07:47 | 07:33 | - |
Storsand Sentrum | 07:48 | 07:35 | - |
Storsandbakken | 07:49 | 07:36 | - |
Ellingstadveien | 07:51 | 07:37 | - |
Vannsbrekka | 07:52 | 07:39 | - |
Storsandtoppen | 07:54 | 07:40 | - |
Fredbo | 07:56 | 07:43 | - |
Dammen | - | - | 08:06 |
Beston | - | - | 08:08 |
Åros Brygge | - | - | 08:11 |
Åros Sentrum | - | - | 08:12 |
Åros Samfunnshus | - | - | 08:14 |
Åros Fabrikker | - | - | 08:15 |
Sundbykrysset | - | - | 08:17 |
Lingsom | - | - | 08:18 |
Dalebråten Bru | - | - | 08:21 |
Hotvet Meieri | - | - | 08:24 |
Sagfoss | - | - | 08:25 |
Krokodden | - | - | 08:27 |
Husebysvingen | - | - | 08:28 |
Villingstadveien | - | - | 08:31 |
Bjørnstad | 08:07 | 07:54 | 08:32 |
Steinbruddet | 08:09 | 07:56 | 08:34 |
Gamle Røyken Rådhus | 08:10 | 07:57 | 08:35 |
Røyken Vgs. | 08:12 | 07:59 | 08:37 |
Ruter Bus timeplan - 2073 (Røyken Vgs.)
Ruter Bus timeplan for 2073 ruten, Røyken Vgs., gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Folkestad Skole stasjon til Røyken Vgs. stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan.