2116
2116 - Hellemyr Tidsplan
Avreise fra Grim Skole
onsdag | mandag og torsdag |
---|---|
13:15 | 15:15 |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 2116 (Hellemyr)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 2116 ruten, Hellemyr, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Grim Skole stasjon til Solkollen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan.