212 - Hønefoss Via Åsa Tidsplan
tirsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 |
---|---|---|---|
Sundvollen Sentrum | 07:15 | 15:30 | 17:00 |
Lyseveien | 07:18 | 15:33 | 17:03 |
Lohrvika | 07:20 | 15:35 | 17:05 |
Hagabråten | 07:21 | 15:36 | 17:06 |
Bråtan | 07:23 | 15:38 | 17:08 |
Sexe | 07:25 | 15:40 | 17:10 |
Elviken | 07:28 | 15:43 | 17:13 |
Elvikbråtan | 07:29 | 15:44 | 17:14 |
Gunnerenga | 07:32 | 15:47 | 17:17 |
Støa I Åsa | 07:34 | 15:49 | 17:19 |
Åsa | 07:36 | 15:51 | 17:21 |
Wahlbekken | 07:38 | 15:53 | 17:23 |
Vegård | 07:38 | 15:53 | 17:23 |
Østmo | 07:40 | 15:55 | 17:25 |
Solstrand | 07:41 | 15:56 | 17:26 |
Skjørvold | 07:44 | 15:59 | 17:29 |
Tolpinrud Åsa | 07:46 | 16:01 | 17:31 |
Kalkverket | 07:47 | 16:02 | 17:32 |
Vaker | 07:49 | 16:04 | 17:34 |
Gagnum | 07:50 | 16:05 | 17:35 |
Hesselberg | 07:52 | 16:07 | 17:37 |
Hønensvingen | 07:53 | 16:08 | 17:38 |
Tandberg | 07:55 | 16:10 | 17:40 |
Trøgstad | 07:57 | 16:12 | 17:42 |
Ringerike Sykehus E16 | 07:59 | 16:14 | 17:44 |
Dalsbråten | 08:01 | 16:16 | 17:46 |
Eikli | 08:03 | 16:18 | 17:48 |
Eikliveien | 08:04 | - | - |
Storgata | 08:06 | 16:20 | 17:50 |
Hønefoss Sentrum | 08:07 | 16:21 | 17:51 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 |
---|---|---|---|
Sundvollen Sentrum | 07:15 | 15:10 | 17:00 |
Lyseveien | 07:18 | 15:13 | 17:03 |
Lohrvika | 07:20 | 15:15 | 17:05 |
Hagabråten | 07:21 | 15:16 | 17:06 |
Bråtan | 07:23 | 15:18 | 17:08 |
Sexe | 07:25 | 15:20 | 17:10 |
Elviken | 07:28 | 15:23 | 17:13 |
Elvikbråtan | 07:29 | 15:24 | 17:14 |
Gunnerenga | 07:32 | 15:27 | 17:17 |
Støa I Åsa | 07:34 | 15:29 | 17:19 |
Åsa | 07:36 | 15:31 | 17:21 |
Wahlbekken | 07:38 | 15:33 | 17:23 |
Vegård | 07:38 | 15:33 | 17:23 |
Østmo | 07:40 | 15:35 | 17:25 |
Solstrand | 07:41 | 15:36 | 17:26 |
Skjørvold | 07:44 | 15:39 | 17:29 |
Tolpinrud Åsa | 07:46 | 15:41 | 17:31 |
Kalkverket | 07:47 | 15:42 | 17:32 |
Vaker | 07:49 | 15:44 | 17:34 |
Gagnum | 07:50 | 15:45 | 17:35 |
Hesselberg | 07:52 | 15:47 | 17:37 |
Hønensvingen | 07:53 | 15:48 | 17:38 |
Tandberg | 07:55 | 15:50 | 17:40 |
Trøgstad | 07:57 | 15:52 | 17:42 |
Ringerike Sykehus E16 | 07:59 | 15:54 | 17:44 |
Dalsbråten | 08:01 | 15:56 | 17:46 |
Eikli | 08:03 | 15:58 | 17:48 |
Eikliveien | 08:04 | - | - |
Storgata | 08:06 | 16:00 | 17:50 |
Hønefoss Sentrum | 08:07 | 16:01 | 17:51 |
Brakar Bus timeplan - 212 (Hønefoss Via Åsa)
Brakar Bus timeplan for 212 ruten, Hønefoss Via Åsa, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sundvollen Sentrum stasjon til Hønefoss Sentrum stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 212, fra Sundvollen Sentrum til Hønefoss Sentrum, daglig ved midnatt.