2172
2172 - Dal - Try Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Tangvall Skole | 11:50 | - |
Salemsveien | 11:50 | - |
Meieribakken | 11:51 | - |
Søgneheimen | 11:52 | - |
Heimklang | 11:53 | - |
Lunde | 11:54 | - |
Prestegården | 11:55 | - |
Tinntjønn Skole Snuplass | 11:57 | - |
Tinntjønn Skole | 11:58 | - |
Lunde Skole | 11:59 | 13:00 |
Lundeveien/Repstadveien | 11:59 | 13:00 |
Kjellandsbrua | 12:00 | 13:01 |
Krogan | 12:01 | 13:02 |
Ormelia | 12:02 | 13:03 |
Lohne | 12:04 | 13:04 |
Lohneveien 236 | 12:05 | 13:06 |
Lohnelier | 12:07 | 13:07 |
Eikestølkrysset | 12:08 | 13:09 |
Lindlia Snuplass | 12:09 | 13:09 |
Lindlia | 12:09 | 13:10 |
Dal | 12:11 | 13:11 |
Eikestøl | 12:13 | 13:14 |
Holmen | - | 13:16 |
Holmenfoss | 12:15 | 13:17 |
Ospedalen | - | 13:19 |
Try/Brunvatneveien | 12:17 | 13:21 |
Ulshus | 12:20 | 13:24 |
Telandsveien | 12:23 | 13:26 |
Brunvatne | 12:25 | 13:28 |
Telandsveien 51 | - | 13:30 |
Teland | - | 13:32 |
mandag, tirsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Tangvall Skole | - | 14:35 |
Salemsveien | - | 14:35 |
Meieribakken | - | 14:36 |
Søgneheimen | - | 14:37 |
Heimklang | - | 14:38 |
Lunde | - | 14:39 |
Prestegården | - | 14:40 |
Tinntjønn Skole Snuplass | - | 14:42 |
Tinntjønn Skole | - | 14:43 |
Lunde Skole | 13:25 | 14:44 |
Lundeveien/Repstadveien | 13:25 | 14:44 |
Kjellandsbrua | 13:26 | 14:45 |
Krogan | 13:27 | 14:46 |
Ormelia | 13:28 | 14:47 |
Lohne | 13:29 | 14:49 |
Lohneveien 236 | 13:31 | 14:50 |
Lohnelier | 13:32 | 14:52 |
Eikestølkrysset | 13:34 | 14:53 |
Lindlia Snuplass | 13:34 | 14:54 |
Lindlia | 13:35 | 14:54 |
Dal | 13:36 | 14:56 |
Eikestøl | 13:39 | 14:58 |
Holmen | 13:41 | - |
Holmenfoss | 13:42 | 15:00 |
Ospedalen | 13:44 | - |
Try/Brunvatneveien | 13:46 | 15:03 |
Ulshus | 13:49 | 15:06 |
Telandsveien | 13:51 | 15:09 |
Brunvatne | 13:53 | 15:11 |
Telandsveien 51 | 13:55 | - |
Teland | 13:57 | - |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 2172 (Dal - Try)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 2172 ruten, Dal - Try, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Tangvall Skole stasjon til Teland stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan.