221 - Norheim Via Visnes-Avaldsnes Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Kalstø | 07:03 |
Kvalavåg Montessoriskole | 07:05 |
Knakki | 07:06 |
Kvalavåg | 07:07 |
Kvalavågsjøen | 07:08 |
Kvalavågkrossen | 07:09 |
Varden | 07:11 |
Kongshei | 07:13 |
Skeiekrossen | 07:14 |
Skeie Sletthei | 07:15 |
Skeie Sør | 07:17 |
Skeie Nord | 07:18 |
Visnes | 07:26 |
Visnes Vågedalen | 07:27 |
Røkleivvegen | 07:29 |
Visnesgarden | 07:30 |
Buvik | 07:31 |
Hindaråker | 07:33 |
Landevegen | 07:34 |
Spansti | 07:37 |
Kolumbus Bus timeplan - 221 (Norheim Via Visnes-Avaldsnes)
Kolumbus Bus timeplan for 221 ruten, Norheim Via Visnes-Avaldsnes, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Kalstø stasjon til Norheim Bussterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.