Ukedager Tidsplan Oppen Annettes Vei Vanntårnet Veien Ve-Svingen Veksalbakken Oppenåsen Helgerud Skole Servicesenteret Meieriet Veien Skole Muninveien Hønefoss Sentrum 05:35 05:36 05:37 05:43 05:42 05:35 05:38 05:38 05:39 05:46 05:44 05:40 05:48 06:32 06:34 06:35 06:40 06:39 06:30 06:36 06:37 06:38 06:41 06:40 06:38 06:42 07:06 07:07 07:08 07:16 07:15 07:05 07:09 07:09 07:10 07:20 07:17 07:12 07:23 07:32 07:35 07:37 07:43 07:42 07:30 07:38 07:39 07:40 07:44 07:43 07:41 07:46 08:02 08:05 08:07 08:13 08:12 08:00 08:08 08:09 08:10 08:14 08:13 08:11 08:16 09:02 09:05 09:07 09:13 09:12 09:00 09:08 09:09 09:10 09:14 09:13 09:11 09:16 10:02 10:04 10:05 10:11 10:10 10:00 10:06 10:07 10:08 10:12 10:11 10:09 10:13 11:02 11:04 11:05 11:11 11:10 11:00 11:06 11:07 11:08 11:12 11:11 11:09 11:13 12:02 12:04 12:05 12:11 12:10 12:00 12:06 12:07 12:08 12:12 12:11 12:09 12:13 13:02 13:04 13:05 13:11 13:10 13:00 13:06 13:07 13:08 13:12 13:11 13:09 13:13 13:32 13:34 13:35 13:41 13:40 13:30 13:36 13:37 13:38 13:42 13:41 13:39 13:43 14:02 14:04 14:05 14:11 14:10 14:00 14:06 14:07 14:08 14:12 14:11 14:09 14:13 14:32 14:34 14:35 14:41 14:40 14:30 14:36 14:37 14:38 14:42 14:41 14:39 14:43 15:02 15:05 15:07 15:13 15:12 15:00 15:08 15:09 15:10 15:14 15:13 15:11 15:16 15:32 15:35 15:37 15:43 15:42 15:30 15:38 15:39 15:40 15:44 15:43 15:41 15:46 16:02 16:05 16:07 16:13 16:12 16:00 16:08 16:09 16:10 16:14 16:13 16:11 16:16 17:02 17:05 17:07 17:13 17:12 17:00 17:08 17:09 17:10 17:14 17:13 17:11 17:16 18:02 18:05 18:07 18:13 18:12 18:00 18:08 18:09 18:10 18:14 18:13 18:11 18:16 19:02 19:05 19:07 19:13 19:12 19:00 19:08 19:09 19:10 19:14 19:13 19:11 19:16 20:02 20:04 20:05 20:10 20:09 20:00 20:06 20:07 20:08 20:11 20:10 20:08 20:12
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Avreise #5 Avreise #6 Avreise #7 Avreise #8 Avreise #9 Oppen 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:40 16:40 17:40 18:40 Annettes Vei 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:41 16:41 17:41 18:41 Vanntårnet 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:42 16:42 17:42 18:42 Veien 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:37 16:37 17:37 18:37 Ve-Svingen 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:38 16:38 17:38 18:38 Veksalbakken 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:39 16:39 17:39 18:39 Oppenåsen 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:43 16:43 17:43 18:43 Helgerud Skole 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:43 16:43 17:43 18:43 Servicesenteret 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:44 16:44 17:44 18:44 Meieriet 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 Veien Skole 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:35 16:35 17:35 18:35 Muninveien 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:46 16:46 17:46 18:46 Hønefoss Sentrum 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Avreise #5 Avreise #6 Oppen 12:38 13:38 14:38 15:40 16:40 17:40 Annettes Vei 12:39 13:39 14:39 15:41 16:41 17:41 Vanntårnet 12:40 13:40 14:40 15:42 16:42 17:42 Veien 12:35 13:35 14:35 15:37 16:37 17:37 Ve-Svingen 12:36 13:36 14:36 15:38 16:38 17:38 Veksalbakken 12:37 13:37 14:37 15:39 16:39 17:39 Oppenåsen 12:41 13:41 14:41 15:43 16:43 17:43 Helgerud Skole 12:41 13:41 14:41 15:43 16:43 17:43 Servicesenteret 12:42 13:42 14:42 15:44 16:44 17:44 Meieriet 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 Veien Skole 12:34 13:34 14:34 15:35 16:35 17:35 Muninveien 12:43 13:43 14:43 15:46 16:46 17:46 Hønefoss Sentrum 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Brakar Bus timeplan - 222 (Oppenåsen) Brakar Bus timeplan for 222 ruten, Oppenåsen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Oppen stasjon til Hønefoss Sentrum stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.
Sist oppdatert på 15. juli 2024
222 Alternative Retninger Tidsplaner