23 - Sandmoen Via St. Olavs H-Byåsen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 | Avreise #11 | Avreise #12 | Avreise #13 | Avreise #14 | Avreise #15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pirbadet | 06:31 | 06:51 | 07:11 | 07:31 | 07:51 | 08:11 | 08:31 | 14:11 | 14:31 | 14:51 | 15:11 | 15:31 | 15:51 | 16:11 | 16:31 |
Brattøra | 06:31 | 06:51 | 07:12 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 14:12 | 14:32 | 14:52 | 15:12 | 15:32 | 15:52 | 16:12 | 16:32 |
Trondheim S | 06:32 | 06:52 | 07:13 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 08:33 | 14:13 | 14:33 | 14:53 | 15:13 | 15:33 | 15:53 | 16:13 | 16:33 |
Olav Tryggvasons Gate | 06:33 | 06:53 | 07:14 | 07:34 | 07:54 | 08:14 | 08:34 | 14:13 | 14:33 | 14:53 | 15:14 | 15:34 | 15:54 | 16:14 | 16:34 |
Prinsens Gate | 06:34 | 06:54 | 07:15 | 07:35 | 07:55 | 08:15 | 08:35 | 14:15 | 14:35 | 14:55 | 15:15 | 15:35 | 15:55 | 16:15 | 16:35 |
Nidarosdomen | 06:36 | 06:56 | 07:17 | 07:37 | 07:57 | 08:17 | 08:37 | 14:16 | 14:36 | 14:56 | 15:17 | 15:37 | 15:57 | 16:17 | 16:37 |
Studentersamfundet | 06:37 | 06:57 | 07:18 | 07:38 | 07:58 | 08:18 | 08:38 | 14:17 | 14:37 | 14:57 | 15:18 | 15:38 | 15:58 | 16:18 | 16:38 |
St. Olavs Hospital Øst | 06:37 | 06:57 | 07:19 | 07:39 | 07:59 | 08:19 | 08:39 | 14:18 | 14:38 | 14:58 | 15:19 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 |
St. Olavs Hospital Vest | 06:38 | 06:58 | 07:20 | 07:40 | 08:00 | 08:20 | 08:40 | 14:18 | 14:38 | 14:58 | 15:20 | 15:40 | 16:00 | 16:20 | 16:40 |
Marienborg Stasjon | 06:39 | 06:59 | 07:21 | 07:41 | 08:01 | 08:21 | 08:41 | 14:19 | 14:39 | 14:59 | 15:21 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 16:41 |
Thaulowbakken | 06:40 | 07:00 | 07:23 | 07:43 | 08:03 | 08:23 | 08:43 | 14:21 | 14:41 | 15:01 | 15:23 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 |
Breidablikkveien | 06:40 | 07:01 | 07:23 | 07:43 | 08:03 | 08:23 | 08:43 | 14:21 | 14:41 | 15:01 | 15:23 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 |
Breidablikk | 06:41 | 07:02 | 07:24 | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 08:44 | 14:22 | 14:42 | 15:02 | 15:24 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 |
Åsveien Skole | 06:43 | 07:03 | 07:26 | 07:46 | 08:06 | 08:26 | 08:46 | 14:24 | 14:44 | 15:04 | 15:26 | 15:46 | 16:06 | 16:26 | 16:46 |
Johan Falkbergets Vei | 06:44 | 07:05 | 07:28 | 07:48 | 08:08 | 08:28 | 08:48 | 14:25 | 14:45 | 15:06 | 15:28 | 15:48 | 16:08 | 16:28 | 16:48 |
Havstadsenteret | 06:45 | 07:06 | 07:29 | 07:49 | 08:09 | 08:29 | 08:49 | 14:26 | 14:46 | 15:07 | 15:29 | 15:49 | 16:09 | 16:29 | 16:49 |
Stabells Veg | 06:46 | 07:08 | 07:31 | 07:51 | 08:11 | 08:31 | 08:51 | 14:27 | 14:47 | 15:09 | 15:31 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 |
Byåsen Skole | 06:47 | 07:09 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 08:52 | 14:29 | 14:49 | 15:10 | 15:32 | 15:52 | 16:12 | 16:32 | 16:52 |
Arnt Smistads Veg | 06:48 | 07:11 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 08:33 | 08:53 | 14:30 | 14:50 | 15:11 | 15:33 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53 |
Olav Nygards Veg | 06:49 | 07:12 | 07:35 | 07:55 | 08:15 | 08:35 | 08:55 | 14:31 | 14:51 | 15:13 | 15:35 | 15:55 | 16:15 | 16:35 | 16:55 |
Kystad | 06:51 | 07:14 | 07:37 | 07:57 | 08:17 | 08:37 | 08:57 | 14:32 | 14:52 | 15:15 | 15:37 | 15:57 | 16:17 | 16:37 | 16:57 |
Stavset Senter | 06:52 | 07:16 | 07:38 | 07:58 | 08:18 | 08:38 | 08:58 | 14:34 | 14:54 | 15:16 | 15:38 | 15:58 | 16:18 | 16:38 | 16:58 |
Rønningstad | 06:53 | 07:16 | 07:39 | 07:59 | 08:19 | 08:39 | 08:59 | 14:34 | 14:54 | 15:17 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 |
Leirbrua Gård | 06:54 | 07:18 | 07:41 | 08:01 | 08:21 | 08:41 | 09:01 | 14:36 | 14:56 | 15:19 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 16:41 | 17:01 |
Granåsen Idrettspark | 06:55 | 07:20 | 07:42 | 08:02 | 08:22 | 08:42 | 09:02 | 14:37 | 14:57 | 15:20 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 | 17:02 |
Kolsåsdalen | 06:56 | 07:21 | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 08:44 | 09:04 | 14:38 | 14:58 | 15:22 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 | 17:04 |
Øvre Flatåsveg | 06:58 | 07:23 | 07:46 | 08:06 | 08:26 | 08:46 | 09:06 | 14:40 | 15:00 | 15:24 | 15:46 | 16:06 | 16:26 | 16:46 | 17:06 |
Flatåsen Senter | 06:59 | 07:25 | 07:48 | 08:08 | 08:28 | 08:48 | 09:08 | 14:41 | 15:02 | 15:25 | 15:48 | 16:08 | 16:28 | 16:48 | 17:08 |
Husebytunet | 07:00 | 07:26 | 07:49 | 08:09 | 08:29 | 08:49 | 09:09 | 14:42 | 15:03 | 15:27 | 15:49 | 16:09 | 16:29 | 16:49 | 17:09 |
Bjørndalstoppen | 07:02 | 07:28 | 07:51 | 08:11 | 08:31 | 08:51 | 09:11 | 14:44 | 15:05 | 15:28 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 | 17:11 |
Bjørndalsbrua | 07:03 | 07:29 | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 08:52 | 09:12 | 14:45 | 15:06 | 15:30 | 15:52 | 16:12 | 16:32 | 16:52 | 17:12 |
Tonstadkrysset | 07:05 | 07:31 | 07:54 | 08:14 | 08:34 | 08:54 | 09:14 | 14:47 | 15:08 | 15:32 | 15:54 | 16:14 | 16:34 | 16:54 | 17:14 |
Maskinagentur | 07:06 | 07:32 | 07:55 | 08:15 | 08:35 | 08:55 | 09:15 | 14:48 | 15:09 | 15:33 | 15:55 | 16:15 | 16:35 | 16:55 | 17:15 |
Tillerterminalen | 07:08 | 07:34 | 07:57 | 08:17 | 08:37 | 08:57 | 09:17 | 14:49 | 15:11 | 15:35 | 15:57 | 16:17 | 16:37 | 16:57 | 17:17 |
Tiller Vgs. | 07:09 | 07:35 | 07:58 | 08:18 | 08:38 | 08:58 | 09:18 | 14:50 | 15:12 | 15:36 | 15:58 | 16:18 | 16:38 | 16:58 | 17:18 |
Ivar Skjånes Veg | 07:10 | 07:36 | 07:59 | 08:19 | 08:39 | 08:59 | 09:19 | 14:51 | 15:13 | 15:37 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 | 17:19 |
Ole Ross' Veg | 07:11 | 07:37 | 08:00 | 08:20 | 08:40 | 09:00 | 09:20 | 14:52 | 15:14 | 15:38 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00 | 17:20 |
Torvtaket | 07:13 | 07:39 | 08:01 | 08:21 | 08:41 | 09:01 | 09:21 | 14:53 | 15:16 | 15:39 | 16:01 | 16:21 | 16:41 | 17:01 | 17:21 |
Isdamvegen | 07:14 | 07:40 | 08:03 | 08:23 | 08:43 | 09:03 | 09:23 | 14:54 | 15:17 | 15:41 | 16:03 | 16:23 | 16:43 | 17:03 | 17:23 |
Djupmyra | 07:15 | 07:41 | 08:04 | 08:24 | 08:44 | 09:04 | 09:24 | 14:55 | 15:18 | 15:42 | 16:04 | 16:24 | 16:44 | 17:04 | 17:24 |
Løvaasveien | 07:17 | 07:43 | 08:06 | 08:26 | 08:46 | 09:06 | 09:26 | 14:57 | 15:20 | 15:44 | 16:06 | 16:26 | 16:46 | 17:06 | 17:26 |
Sandmoen | 07:18 | 07:44 | 08:07 | 08:27 | 08:47 | 09:07 | 09:27 | 14:58 | 15:21 | 15:45 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:07 | 17:27 |
AtB Bus timeplan - 23 (Sandmoen Via St. Olavs H-Byåsen)
AtB Bus timeplan for 23 ruten, Sandmoen Via St. Olavs H-Byåsen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Pirbadet stasjon til Sandmoen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.