231 - Hildre-Terøya-Søvikhagane Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Synnalandsdalen | 14:35 |
Brattvåg Barneskule | 14:36 |
Brattvåg Kyrkje | 14:37 |
Synnalandsneset | 14:39 |
Kvithaugen Øst | 14:41 |
Kvithaugen Vest | 14:42 |
Alvestad Raffelgarden | 14:44 |
Alvestad Pegarden | 14:46 |
Reiten | 14:48 |
Hildre Byggefelt Indre Hildre | 14:49 |
Hildre Byggefelt Aust | 14:51 |
Hildre Byggefelt Vest | 14:53 |
Hildre Byggefelt Gunnargarden | 14:54 |
Hurla | 14:56 |
Skjeltene | 14:58 |
Skjeltene Sør | 14:59 |
Skjeltene Ved Brua | 15:01 |
Gamlemshaugen | 15:03 |
Gamlem Kryss Bjørnøya | 15:05 |
Gamlem Grendahus | 15:07 |
Gamlem Kryss Gamlevegen | 15:08 |
Gamlem Bedehus | 15:10 |
Terøykrysset Gamleveg | 15:11 |
Gamlemshagane | 15:12 |
Hagane | 15:13 |
Søvikhagane | 15:14 |
Terøya | 15:16 |
Terøykrysset | 15:19 |
Søvikhagane Kryss Gamleveg | 15:21 |
Hamnsund | 15:25 |
Uggedal Kveldsro | 15:27 |
Uggedal | 15:29 |
Engeset | 15:31 |
Grytastranda | 15:33 |
Grytastranda Skule | 15:34 |
FRAM Bus timeplan - 231 (Hildre-Terøya-Søvikhagane)
FRAM Bus timeplan for 231 ruten, Hildre-Terøya-Søvikhagane, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Synnalandsdalen stasjon til Grytastranda Skule stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte FRAM timeplan.
231 Alternative Retninger Tidsplaner
- 231 timeplan - Hamnsund Via Grytastranda
- 231 timeplan - Brattvåg Via Grytastranda
- 231 timeplan - Brattvåg
- 231 timeplan - Brattvåg
- 231 timeplan - Søvik Skule - Grytastranda
- 231 timeplan - Hamnsund
- 231 timeplan - Hamnsund
- 231 timeplan - Skjeltene
- 231 timeplan - Hildre Skule
- 231 timeplan - Skolerute
- 231 timeplan - Brattvåg Via Skjeltene
- 231 timeplan - Skjeltene
- 231 timeplan - Hamnsund Via Skjeltene