250 - Sykkylven Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Ålesund Rutebilstasjon | 15:50 |
Blixvalen | 15:51 |
Nørvegata Vest | 15:53 |
Kolvikbakken | 15:55 |
Leitesvingen | 15:56 |
Hauaplassen | 15:57 |
Campus Ålesund | 15:58 |
Nørvasund | 15:59 |
Sunnmøre Museum | 16:00 |
Gåseidsmeden | 16:01 |
Gåseid | 16:02 |
Ratviksvingen | 16:04 |
Hatlasvingen | 16:05 |
Malaga | 16:07 |
Rørstadvegen | 16:08 |
Ytreberg | 16:10 |
Åse Vest | 16:12 |
Sjukehuslomma | 16:13 |
Ålesund Sjukehus | 16:14 |
Åse | 16:16 |
Furmyrhagen | 16:18 |
Vindgårdskiftet | 16:19 |
Moa Trafikkterminal | 16:20 |
Spjelkavikskiftet | 16:21 |
Spjelkavik Sentrum | 16:23 |
Porten | 16:24 |
Myrabakken | 16:26 |
Spilka | 16:27 |
Skåtadalen | 16:29 |
Blindheimsskiftet | 16:30 |
Blindheimssenteret | 16:31 |
Blindheimshallen | 16:34 |
Hatlehol Gravsted | 16:35 |
Puskhola | 16:36 |
Flisneskrysset | 16:38 |
Emblemsvåg | 16:40 |
Røssevollkrysset | 16:41 |
Emblem | 16:42 |
Emblem Bedehus | 16:44 |
Østrem | 16:46 |
Akslen | 16:47 |
Leirajordet | 16:48 |
Pehagen | 16:50 |
Magerholm Ferjekai | 16:51 |
Sykkylven Ferjekai | 16:55 |
Ørsneset | 16:56 |
Hjellegjerde | 16:58 |
Ullavik | 17:00 |
Sykkylven | 17:02 |
FRAM Bus timeplan - 250 (Sykkylven)
FRAM Bus timeplan for 250 ruten, Sykkylven, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Ålesund Rutebilstasjon stasjon til Sykkylven stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte FRAM timeplan.
250 Alternative Retninger Tidsplaner
- 250 timeplan - Sykkylven-Stranda Via Magerholm
- 250 timeplan - Sykkylven-Ikornnes Om Brua
- 250 timeplan - Sykkylven Via Magerholm
- 250 timeplan - Roundtrip Hellesylt-Geiranger
- 250 timeplan - Stryn Via Sykkylven-Stranda
- 250 timeplan - Hellesylt-Stranda
- 250 timeplan - Stranda
- 250 timeplan - Sykkylven Via Moa-Magerholm
- 250 timeplan - Ålesund
- 250 timeplan - Aursneset
- 250 timeplan - Stryn Via Hellesylt
- 250 timeplan - Ålesund Via Sykkylven
- 250 timeplan - Helstad
- 250 timeplan - Stranda Via Moa-Magerholm-Sykkylven
- 250 timeplan - Ålesund Via Hellesylt-Stranda
- 250 timeplan - Stranda
- 250 timeplan - Sykkylven Via Hellesylt-Stranda
- 250 timeplan - Stranda Via Sykkylven