28 - Forus Via Sandnes Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 |
---|---|---|---|---|---|
Kleivane Snuplass | 06:25 | 06:55 | 07:25 | 07:55 | 08:25 |
Kvernhusbakken | 06:26 | 06:56 | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Kleivane Skole | 06:27 | 06:57 | 07:27 | 07:57 | 08:27 |
Kleivabergsbakken | 06:27 | 06:57 | 07:28 | 07:58 | 08:28 |
Skarabakken | 06:28 | 06:58 | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Skogveien | 06:29 | 06:59 | 07:31 | 08:01 | 08:31 |
Kongleveien | 06:30 | 07:00 | 07:31 | 08:01 | 08:31 |
Timoteiveien | 06:30 | 07:01 | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Øygardsveien | 06:31 | 07:01 | 07:33 | 08:03 | 08:33 |
Austråttryggen | 06:32 | 07:02 | 07:34 | 08:04 | 08:34 |
Spinnargata | 06:32 | 07:03 | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Walter Roffs Vei | 06:33 | 07:04 | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Høyland Ungdomsskole | 06:34 | 07:05 | 07:36 | 08:06 | 08:36 |
Austrått Skole | 06:34 | 07:05 | 07:37 | 08:07 | 08:37 |
Lensmannsgata | 06:35 | 07:06 | 07:38 | 08:08 | 08:38 |
Gjesdalveien | 06:36 | 07:08 | 07:39 | 08:09 | 08:39 |
Vågsgjerdveien | 06:36 | 07:08 | 07:40 | 08:10 | 08:40 |
Sandnes Bussterminal Ruten | 06:37 | 07:09 | 07:40 | 08:10 | 08:40 |
Storgata | 06:38 | 07:10 | 07:42 | 08:12 | 08:42 |
Sleireveien | 06:39 | 07:11 | 07:43 | 08:13 | 08:43 |
Trones Skole | 06:39 | 07:12 | 07:43 | 08:13 | 08:43 |
Troneshagen | 06:40 | 07:13 | 07:44 | 08:14 | 08:44 |
Professor Dahls Gate | 06:41 | 07:14 | 07:46 | 08:16 | 08:46 |
Århaugen | 06:41 | 07:15 | 07:46 | 08:16 | 08:46 |
Varatun | 06:42 | 07:16 | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Varatun Dps | 06:43 | 07:16 | 07:48 | 08:18 | 08:48 |
Flørliveien | 06:43 | 07:17 | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Gamle Postvei | 06:44 | 07:18 | 07:50 | 08:20 | 08:50 |
Seljeveien | 06:45 | 07:20 | 07:52 | 08:22 | 08:52 |
Kvadrat | 06:46 | 07:21 | 07:53 | 08:23 | 08:53 |
Porsmyrveien | 06:47 | 07:23 | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Jakob Askelands Vei | 06:48 | 07:24 | 07:55 | 08:25 | 08:55 |
Løwenstrasse | 06:49 | 07:25 | 07:56 | 08:26 | 08:56 |
Torvmyrå | 06:50 | 07:26 | 07:57 | 08:27 | 08:57 |
Forus Øst | 06:51 | 07:27 | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
Equinor Vest | 06:52 | 07:29 | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Koppholen Øst | 06:53 | 07:30 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
Vestre Svanholmen | 06:55 | 07:32 | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Foruskanalen | 06:56 | 07:34 | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Tvedtsenteret | 06:57 | 07:36 | 08:07 | 08:37 | 09:07 |
National Oilwell Varco | 06:58 | 07:36 | 08:08 | 08:38 | 09:08 |
Maskinveien | 06:59 | 07:37 | 08:09 | 08:39 | 09:09 |
Refsnesveien | 06:59 | 07:38 | 08:09 | 08:39 | 09:09 |
Forus Nord | 07:00 | 07:39 | 08:11 | 08:41 | 09:11 |
Kolumbus Bus timeplan - 28 (Forus Via Sandnes)
Kolumbus Bus timeplan for 28 ruten, Forus Via Sandnes, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Kleivane Snuplass stasjon til Forus Nord stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.