2N - Ellingsrudåsen Tidsplan
søndag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag og lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Østerås T | - | 01:22 | 01:52 | 02:22 | 02:52 | 03:22 |
Ovenbakken | - | 01:22 | 01:52 | 02:22 | 02:52 | 03:22 |
Rideveien | - | 01:23 | 01:53 | 02:23 | 02:53 | 03:23 |
Niels Leuchs Vei | - | 01:24 | 01:54 | 02:24 | 02:54 | 03:24 |
Eiksmarka T | - | 01:24 | 01:54 | 02:24 | 02:54 | 03:24 |
Grini | - | 01:25 | 01:55 | 02:25 | 02:55 | 03:25 |
Ekraveien | - | 01:26 | 01:56 | 02:26 | 02:56 | 03:26 |
Røa T | - | 01:28 | 01:58 | 02:28 | 02:58 | 03:28 |
Huseby Skole | - | 01:29 | 01:59 | 02:29 | 02:59 | 03:29 |
Smestad | - | 01:32 | 02:02 | 02:32 | 03:02 | 03:32 |
Heggeli | - | 01:33 | 02:03 | 02:33 | 03:03 | 03:33 |
Borgen | - | 01:34 | 02:04 | 02:34 | 03:04 | 03:34 |
Volvat | - | 01:35 | 02:05 | 02:35 | 03:05 | 03:35 |
Majorstuen | - | 01:36 | 02:06 | 02:36 | 03:06 | 03:36 |
Bogstadveien | - | 01:37 | 02:07 | 02:37 | 03:07 | 03:37 |
Homansbyen | - | 01:38 | 02:08 | 02:38 | 03:08 | 03:38 |
Holbergs Plass | - | 01:40 | 02:10 | 02:40 | 03:10 | 03:40 |
Tullinløkka | - | 01:40 | 02:10 | 02:40 | 03:10 | 03:40 |
Tinghuset | - | 01:41 | 02:11 | 02:41 | 03:11 | 03:41 |
Stortorvet | - | 01:42 | 02:12 | 02:42 | 03:12 | 03:42 |
Jernbanetorget | 01:20 | 01:43 | 02:13 | 02:43 | 03:13 | 03:43 |
Oslo Bussterminal | 01:21 | 01:44 | 02:14 | 02:44 | 03:14 | 03:44 |
Oslo Gate | 01:22 | 01:45 | 02:15 | 02:45 | 03:15 | 03:45 |
Harald Hårdrådes Plass | 01:22 | 01:46 | 02:16 | 02:46 | 03:16 | 03:46 |
Galgeberg | 01:24 | 01:47 | 02:17 | 02:47 | 03:17 | 03:47 |
Vålerenga | 01:24 | 01:48 | 02:18 | 02:48 | 03:18 | 03:48 |
Etterstadgata | 01:25 | 01:48 | 02:18 | 02:48 | 03:18 | 03:48 |
Helsfyr T | 01:26 | 01:50 | 02:20 | 02:50 | 03:20 | 03:50 |
Bryn Brannstasjon | 01:28 | 01:51 | 02:21 | 02:51 | 03:21 | 03:51 |
Klosterheim | 01:28 | 01:52 | 02:22 | 02:52 | 03:22 | 03:52 |
Tveten Bru | 01:29 | 01:53 | 02:23 | 02:53 | 03:23 | 03:53 |
Hellerud | 01:30 | 01:54 | 02:24 | 02:54 | 03:24 | 03:54 |
Tveten Gård | 01:31 | 01:55 | 02:25 | 02:55 | 03:25 | 03:55 |
Tveita | 01:32 | 01:56 | 02:26 | 02:56 | 03:26 | 03:56 |
Tveita Bedriftsområde | 01:33 | 01:56 | 02:26 | 02:56 | 03:26 | 03:56 |
Haugerudveien | 01:34 | 01:57 | 02:27 | 02:57 | 03:27 | 03:57 |
Haugerud T | 01:35 | 01:58 | 02:28 | 02:58 | 03:28 | 03:58 |
Doktor Dedichens Vei | 01:36 | 01:59 | 02:29 | 02:59 | 03:29 | 03:59 |
Trosterudkrysset | 01:37 | 02:00 | 02:30 | 03:00 | 03:30 | 04:00 |
Skjønhaug | 01:38 | 02:01 | 02:31 | 03:01 | 03:31 | 04:01 |
Lindeberghjemmet | 01:38 | 02:02 | 02:32 | 03:02 | 03:32 | 04:02 |
Lindeberg T | 01:39 | 02:03 | 02:33 | 03:03 | 03:33 | 04:03 |
Jeriko Skole | 01:40 | 02:03 | 02:33 | 03:03 | 03:33 | 04:03 |
Furuset Skole | 01:41 | 02:04 | 02:34 | 03:04 | 03:34 | 04:04 |
Furuset T | 01:42 | 02:06 | 02:36 | 03:06 | 03:36 | 04:06 |
Edvard Munchs Vei | 01:44 | 02:07 | 02:37 | 03:07 | 03:37 | 04:07 |
Ellingsrudåsen T | 01:45 | 02:08 | 02:38 | 03:08 | 03:38 | 04:08 |
Ruter Bus timeplan - 2N (Ellingsrudåsen)
Ruter Bus timeplan for 2N ruten, Ellingsrudåsen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Østerås T stasjon til Ellingsrudåsen T stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan.