321 - Manger Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Austmarka | 07:45 |
Olsvollstranda | 07:47 |
Dale Kryss | 07:50 |
Taule Kryss | 07:51 |
Lunde | 07:52 |
Namtveit Sør | 07:55 |
Namtveit Nord | 07:55 |
Brattaule | 07:56 |
Nordtaule | 07:57 |
Marås Sør | 07:58 |
Marås | 07:59 |
Marås Nord | 08:01 |
Halland | 08:02 |
Li | 08:04 |
Solen Øvre | 08:06 |
Solen Nedre | 08:06 |
Manger Solendvegen | 08:08 |
Manger Senter | 08:10 |
Radøy Ungdomsskule | 08:10 |
Skyss Bus timeplan - 321 (Manger)
Skyss Bus timeplan for 321 ruten, Manger, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Austmarka stasjon til Radøy Ungdomsskule stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.