323 - Valdersnes Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Radøy Ungdomsskule | 14:23 |
Manger Solendvegen | 14:24 |
Solen Nedre | 14:25 |
Solen Øvre | 14:26 |
Li | 14:27 |
Halland | 14:29 |
Marås Slettavegen | 14:30 |
Haugstad | 14:31 |
Kjeset | 14:33 |
Lygresvingen | 14:35 |
Instebø | 14:36 |
Sletta Instebø | 14:37 |
Mellingen | 14:38 |
Ystebø Sør | 14:40 |
Ystebø | 14:41 |
Ystebøtræet | 14:41 |
Skjelvik Kryss | 14:43 |
Skjelvik | 14:44 |
Valdersnes | 14:45 |
Skjelvik | 14:46 |
Skjelvik Kryss | 14:47 |
Ystebøtræet | 14:49 |
Gjerde | 14:51 |
Soltveit Sør | 14:52 |
Soltveit | 14:54 |
Soltveit Nord | 14:55 |
Nordanger Sør | 14:55 |
Nordanger | 14:57 |
Nordanger Nord | 14:58 |
Mjøs Kryss | 14:59 |
Nordanger Nord | 15:00 |
Nordanger | 15:01 |
Nordanger Sør | 15:03 |
Nordanger Slettavegen | 15:05 |
Straume Sør | 15:07 |
Straume Midtre | 15:09 |
Straume Nord | 15:11 |
Skyss Bus timeplan - 323 (Valdersnes)
Skyss Bus timeplan for 323 ruten, Valdersnes, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Radøy Ungdomsskule stasjon til Straume Nord stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.