335
335 - Lillestrøm Tidsplan
søndag til fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Branderud | 07:12 | 10:12 | 14:44 | 16:44 |
Tretjernet | 07:14 | 10:13 | 14:45 | 16:46 |
Asakmoen | 07:16 | 10:15 | 14:47 | 16:48 |
Asak Pleiehjem | 07:17 | 10:16 | 14:48 | 16:49 |
Asak Skole | 07:19 | 10:18 | 14:50 | 16:51 |
Heishagen | 07:21 | 10:20 | 14:52 | 16:53 |
Leirsund Stasjon | 07:23 | 10:21 | 14:53 | 16:55 |
Leirsund | 07:24 | 10:22 | 14:54 | 16:56 |
Villvinveien | 07:27 | 10:25 | 14:57 | 16:59 |
Roseveien | 07:29 | 10:26 | 14:58 | 17:01 |
Floraveien | 07:31 | 10:28 | 15:00 | 17:03 |
Åråsen | 07:31 | 10:28 | 15:00 | 17:03 |
St. Magnus Plass | 07:32 | 10:29 | 15:01 | 17:04 |
Stortorget | 07:33 | 10:30 | 15:02 | 17:05 |
Lillestrøm Bussterminal | 07:35 | 10:31 | 15:04 | 17:07 |
Ruter Bus timeplan - 335 (Lillestrøm)
Ruter Bus timeplan for 335 ruten, Lillestrøm, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Branderud stasjon til Lillestrøm Bussterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan.