336 - Nordbygdene Skule Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Ål Stasjon | 12:40 |
Ål Torget | 12:41 |
Sundrehall | 12:42 |
Hago | 12:43 |
Ulshagamyran | 12:46 |
Gullhagabrue | 12:47 |
Bøygardsvegen | 12:48 |
Kalvetræe | 12:50 |
Buset | 12:52 |
Nupestølen | 12:54 |
Holo Snikkarverkstad | 12:56 |
Ål Skisenter | 12:57 |
Heimdal | 12:59 |
Arnegardsmyran | 13:00 |
Trintrud | 13:01 |
Springgard | 13:03 |
Samhald | 13:04 |
Hagaléet | 13:06 |
Nordbygdene Skule | 13:08 |
Brakar Bus timeplan - 336 (Nordbygdene Skule)
Brakar Bus timeplan for 336 ruten, Nordbygdene Skule, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Ål Stasjon til Nordbygdene Skule stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.