3658
3658 - Aulitoppen Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Årnes Stasjon | - | 14:10 |
Presthagen | - | 14:11 |
Fjukfeltet | - | 14:13 |
Nylænne | - | 14:14 |
Mogrendvegen | - | 14:17 |
Østhagen | - | 14:19 |
Brautergutua | - | 14:20 |
Knatten | - | 14:21 |
Fjellfotvegen Sør | - | 14:22 |
Gateteiet | - | 14:23 |
Lundsvegen | - | 14:25 |
Stensrud | - | 14:26 |
Holtteien | - | 14:28 |
Finholt | - | 14:30 |
Kokkim | - | 14:32 |
Framtun Skole | 12:45 | 14:33 |
Kokkim | 12:46 | 14:34 |
Støverud | 12:46 | 14:35 |
Stadionvegen | 12:48 | 14:36 |
Nybergvegen | 12:48 | 14:36 |
Munkerudteiet | 12:49 | 14:37 |
Haga Samfunnshus | 12:51 | 14:39 |
Haga Stasjon | 12:52 | 14:40 |
Ruden | 12:56 | 14:44 |
Auli Kapell | 12:57 | 14:46 |
Nordbyvegen Nord | 13:00 | 14:48 |
Rustadvegen | 13:01 | 14:49 |
Aulitoppen | 13:22 | 14:42 |
Kjærnsmo | 13:01 | 14:50 |
Foss | 13:03 | 14:52 |
Huserteiet | 13:05 | 14:53 |
Kurland | 13:07 | 14:55 |
Staurhaugen | 13:08 | 14:57 |
Kurland | 13:10 | 14:58 |
Huserteiet | 13:12 | 15:00 |
Foss | 13:13 | 15:02 |
Kjærnsmo | 13:15 | 15:04 |
Rustadvegen | 13:16 | 15:05 |
Nordbyvegen Nord | 13:17 | 15:06 |
Auli Kapell | 13:19 | 15:09 |
tirsdag og fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Årnes Stasjon | - | 14:10 |
Presthagen | - | 14:11 |
Fjukfeltet | - | 14:13 |
Nylænne | - | 14:14 |
Mogrendvegen | - | 14:17 |
Østhagen | - | 14:19 |
Brautergutua | - | 14:20 |
Knatten | - | 14:21 |
Fjellfotvegen Sør | - | 14:22 |
Gateteiet | - | 14:23 |
Lundsvegen | - | 14:25 |
Stensrud | - | 14:26 |
Holtteien | - | 14:28 |
Finholt | - | 14:30 |
Kokkim | - | 14:32 |
Framtun Skole | 13:15 | 14:33 |
Kokkim | 13:16 | 14:34 |
Støverud | 13:16 | 14:35 |
Stadionvegen | 13:18 | 14:36 |
Nybergvegen | 13:18 | 14:36 |
Munkerudteiet | 13:19 | 14:37 |
Haga Samfunnshus | 13:21 | 14:39 |
Haga Stasjon | 13:22 | 14:40 |
Ruden | 13:26 | 14:44 |
Auli Kapell | 13:27 | 14:46 |
Nordbyvegen Nord | 13:30 | 14:48 |
Rustadvegen | 13:31 | 14:49 |
Aulitoppen | 13:52 | 14:42 |
Kjærnsmo | 13:31 | 14:50 |
Foss | 13:33 | 14:52 |
Huserteiet | 13:35 | 14:53 |
Kurland | 13:37 | 14:55 |
Staurhaugen | 13:38 | 14:57 |
Kurland | 13:40 | 14:58 |
Huserteiet | 13:42 | 15:00 |
Foss | 13:43 | 15:02 |
Kjærnsmo | 13:45 | 15:04 |
Rustadvegen | 13:46 | 15:05 |
Nordbyvegen Nord | 13:47 | 15:06 |
Auli Kapell | 13:49 | 15:09 |
Ruter Bus timeplan - 3658 (Aulitoppen)
Ruter Bus timeplan for 3658 ruten, Aulitoppen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Årnes Stasjon til Auli Kapell stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan.