37 - Lier St. Hallvard Vgs Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Mælen | 07:20 | - | - | - |
Mælen 88 | 07:21 | - | - | - |
Mælen 76 | 07:22 | - | - | - |
Skoger Kirke | 07:24 | - | - | - |
Solli | 07:26 | - | - | - |
Gunnerud | 07:27 | - | - | - |
Olstad | 07:29 | - | - | - |
Gjerpen | 07:31 | - | - | - |
Solumstrand Kafé | - | - | - | 07:40 |
Knivealleen | - | - | - | 07:41 |
Oscar Kiærs Vei | - | - | - | 07:42 |
Lollandkrysset | - | - | 07:39 | - |
Ospelia | - | - | 07:40 | - |
Solumstua | - | - | 07:40 | - |
Furulia | - | - | 07:41 | - |
Åskollen | - | - | 07:42 | - |
Hyttemesterveien | - | - | 07:44 | - |
Svelvikveien 101 | - | - | - | 07:44 |
Nordbyveien 21 | - | - | 07:45 | - |
Glassverket | - | - | - | 07:46 |
Veveribakken | - | - | 07:46 | - |
Nøsted Bruk | - | - | - | 07:47 |
Svelvikveien 11 | - | - | - | 07:48 |
Hans Tordsens Gate | - | - | 07:48 | - |
Merket | - | - | 07:49 | 07:49 |
Drammen Slip | - | - | 07:50 | 07:51 |
Ltz. Hervigs Vei 132 | 07:34 | - | - | - |
Ltz. Hervigs Vei 82 | 07:36 | - | - | - |
Skogerveien | 07:39 | - | - | - |
Tangen Kirke | - | - | 07:51 | 07:52 |
Tollboden | - | - | 07:54 | 07:55 |
Ltz. Hervigs Vei 100 | 07:35 | - | - | - |
Roseveien | 07:43 | - | - | - |
Havnegata 14 | - | - | 07:52 | 07:53 |
Gjerpen Handel | 07:32 | - | - | - |
Milorgveien | 07:33 | - | - | - |
Ltz. Hervigs Vei 51 | 07:36 | - | - | - |
Fjell Bo- Og Servicesenter | 07:37 | - | - | - |
Solsvingen | 07:40 | - | - | - |
Anchersens Vei | 07:41 | - | - | - |
Rundtom | - | - | 07:53 | 07:54 |
Treschows Gate | - | - | 07:56 | 07:57 |
Austad | 07:42 | - | - | - |
Mads Wiels Plass | - | - | 07:55 | 07:56 |
Colletts Gate | 07:44 | - | - | - |
Folkestads Gate | 07:45 | - | - | - |
Marienlyst | 07:46 | - | - | - |
Knoffs Gate | - | - | 07:57 | 07:58 |
Skistadbygget | 07:48 | - | 07:58 | 07:59 |
Strømsø Torg | 07:48 | - | - | - |
Drammen Busstasjon | - | 07:35 | 07:59 | 08:00 |
Bragernes Torg | 07:50 | 07:36 | 08:01 | 08:01 |
Tinghuset | 07:51 | 07:37 | 08:02 | 08:03 |
Losjeplassen | 07:52 | 07:38 | 08:03 | 08:04 |
Brandtenborggata | 07:54 | 07:39 | 08:04 | 08:05 |
Cc Kjøpesenter | 07:54 | 07:40 | 08:05 | 08:06 |
Brakerøya | 07:55 | 07:41 | 08:06 | 08:06 |
Lier Vgs. | 07:59 | 07:45 | 08:09 | 08:10 |
St. Hallvard Vgs. | 08:00 | 07:46 | 08:11 | 08:12 |
Brakar Bus timeplan - 37 (Lier St. Hallvard Vgs)
Brakar Bus timeplan for 37 ruten, Lier St. Hallvard Vgs, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Mælen stasjon til St. Hallvard Vgs. stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 37, fra Drammen til Lier, daglig ved midnatt.