Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Avreise #5 Avreise #6 Avreise #7 Avreise #8 Avreise #9 Avreise #10 Avreise #11 Avreise #12 Avreise #13 Avreise #14 Avreise #15 Avreise #16 Klubbgata - - - - 10:05 11:05 12:05 13:05 - - - - - - - - Jorenholmen - - - - 10:05 11:05 12:05 13:05 - - - - - - - - Fiskepiren - - - - 10:06 11:06 12:06 13:06 - - - - - - - - Bekhuskaien - - - - 10:06 11:06 12:06 13:06 - - - - - - - - Kjelvene - - - - 10:07 11:07 12:07 13:07 - - - - - - - - Sølyst - - - - 10:09 11:09 12:09 13:09 - - - - - - - - Engøy - - - - 10:10 11:10 12:10 13:10 - - - - - - - - Buøy Ring - - - - 10:12 11:12 12:12 13:12 - - - - - - - - Grønnavig - - - - 10:12 11:12 12:12 13:12 - - - - - - - - Hundvågveien - - - - 10:13 11:13 12:13 13:13 - - - - - - - - Hundvågkrossen 06:10 06:40 07:10 07:40 10:14 11:14 12:14 13:14 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 Hundvågkrossen 06:10 06:40 07:10 07:40 10:15 11:15 12:15 13:15 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 Hundvåghallen 06:11 06:41 07:11 07:41 10:16 11:16 12:16 13:16 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 Austbø Vest 06:11 06:41 07:12 07:42 10:17 11:17 12:17 13:17 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 Austbø Øst 06:12 06:42 07:13 07:43 10:17 11:17 12:17 13:17 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 Skolebryggå 06:13 06:43 07:14 07:44 10:18 11:18 12:18 13:18 14:25 14:55 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 Bjørnøy 06:14 06:44 07:15 07:45 10:19 11:19 12:19 13:19 14:26 14:56 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 Bjørnøyhavna 06:15 06:45 07:16 07:46 10:20 11:20 12:20 13:20 14:27 14:57 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 Skadesundet 06:15 06:45 07:17 07:47 10:20 11:20 12:20 13:20 14:28 14:58 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 Roaldsøy 06:16 06:46 07:18 07:48 10:21 11:21 12:21 13:21 14:28 14:58 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 Austrevigå 06:16 06:46 07:18 07:48 10:22 11:22 12:22 13:22 14:29 14:59 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 Ormøysundet 06:16 06:46 07:19 07:49 10:22 11:22 12:22 13:22 14:29 14:59 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 Ormøy 06:17 06:47 07:19 07:49 10:22 11:22 12:22 13:22 14:30 15:00 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Avreise #5 Hundvågkrossen 11:07 14:07 19:07 21:07 23:07 Hundvågkrossen 11:07 14:07 19:07 21:07 23:07 Hundvåghallen 11:08 14:08 19:08 21:08 23:08 Austbø Vest 11:09 14:09 19:09 21:08 23:08 Austbø Øst 11:10 14:10 19:10 21:09 23:09 Skolebryggå 11:10 14:10 19:11 21:10 23:10 Bjørnøy 11:11 14:11 19:12 21:11 23:11 Bjørnøyhavna 11:12 14:12 19:13 21:12 23:11 Skadesundet 11:13 14:13 19:14 21:12 23:12 Roaldsøy 11:13 14:13 19:15 21:13 23:12 Austrevigå 11:14 14:14 19:15 21:13 23:13 Ormøysundet 11:14 14:14 19:16 21:13 23:13 Ormøy 11:15 14:15 19:16 21:14 23:13
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Hundvågkrossen 14:07 19:07 21:07 23:07 Hundvågkrossen 14:07 19:07 21:07 23:07 Hundvåghallen 14:08 19:08 21:08 23:08 Austbø Vest 14:09 19:09 21:08 23:08 Austbø Øst 14:10 19:10 21:09 23:09 Skolebryggå 14:10 19:11 21:10 23:10 Bjørnøy 14:11 19:12 21:11 23:11 Bjørnøyhavna 14:12 19:13 21:12 23:11 Skadesundet 14:13 19:14 21:12 23:12 Roaldsøy 14:13 19:15 21:13 23:12 Austrevigå 14:14 19:15 21:13 23:13 Ormøysundet 14:14 19:16 21:13 23:13 Ormøy 14:15 19:16 21:14 23:13
Kolumbus Bus timeplan - 38 (Ormøy) Kolumbus Bus timeplan for 38 ruten, Ormøy, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Klubbgata stasjon til Ormøy stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.
Sist oppdatert på 8. juli 2024
38 Alternative Retninger Tidsplaner