38 - Hundvågkrossen Via Kisteneset Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Ormøy | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 17:34 |
Ormøysundet | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 17:34 |
Austrevigå | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 17:34 |
Roaldsøy | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 17:35 |
Skadesundet | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 17:36 |
Bjørnøyhavna | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 17:36 |
Bjørnøy | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 17:37 |
Kallagstunet | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 17:38 |
Tømmervikstraen | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 17:39 |
Lundshagen | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 17:41 |
Bosteberget | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 17:42 |
Kisteneset | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 17:44 |
Lundshagen | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 17:46 |
Hunstein | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 17:47 |
Tømmervikstraen | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 17:47 |
Skolebryggå | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 17:48 |
Austbø Øst | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 17:49 |
Austbø Vest | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 17:50 |
Hundvåghallen | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 17:51 |
Austbøveien | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 17:52 |
Hundvågkrossen | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 17:53 |
Kolumbus Bus timeplan - 38 (Hundvågkrossen Via Kisteneset)
Kolumbus Bus timeplan for 38 ruten, Hundvågkrossen Via Kisteneset, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Ormøy stasjon til Hundvågkrossen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.