401 - Skreia Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Lena Skysstasjon | 08:33 |
Lena Sentrum | 08:34 |
Lenagata | 08:35 |
Valle | 08:36 |
Alfstad | 08:37 |
Lillo | 08:39 |
Hoffsvangen Skole | 08:41 |
Heggen | 08:43 |
Hoffsamfunnet | 08:44 |
Krabyenga | 08:45 |
Festiviteten | 08:46 |
Hagensgutua | 08:48 |
Smeby Totenvegen | 08:49 |
Bilitt | 08:52 |
Brateng | 08:53 |
Vennevoll | 08:56 |
Steinsvegen/Beinvegen | 08:58 |
Totenvegen/Skolevegen | 08:59 |
Skreia | 09:00 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 401 (Skreia)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 401 ruten, Skreia, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Lena Skysstasjon stasjon til Skreia stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.
401 Alternative Retninger Tidsplaner
- 401 timeplan - Gjøvik Ekspress
- 401 timeplan - Gjøvik Vgs
- 401 timeplan - Fjellhaug
- 401 timeplan - Lena Ungdomsskole
- 401 timeplan - Fjellhaug O/Haug-Lena-Skreia
- 401 timeplan - Skreia O/Lensbygda
- 401 timeplan - Skreia O/Haug-Lensbygda
- 401 timeplan - Lena Skysstasjon
- 401 timeplan - Gjøvik O/Lensbygda-Haug
- 401 timeplan - Lena Skysstasjon
- 401 timeplan - Gjøvik O/Lena-Haug
- 401 timeplan - Olterud
- 401 timeplan - Lena O/Lensbygda
- 401 timeplan - Gjøvik O/Haug
- 401 timeplan - Skreia