406 - Sølvparken Via Tislegård/Frydenbergåsen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Kongsberg Knutepunkt | 15:40 |
Sølvparken | 15:41 |
Tislegård | 15:43 |
Hanseolla | 15:45 |
Gamlegrendåsen Skole | 15:46 |
Gustava Kiellands Vei | 15:48 |
Eilertsløkka | 15:49 |
Hovdeplassen | 15:51 |
Henckelmyra | 15:52 |
Madsebakken Skole | 15:54 |
Tittuten | 15:55 |
Frydenbergåsen | 15:56 |
Rødshøgda | 15:57 |
Madsebakken Nord | 15:58 |
Kjærlighetsstien | 16:00 |
Kongsberg Sykehus | 16:02 |
Kongsberg Bekkedokk | 16:03 |
Sølvparken | 16:04 |
Brakar Bus timeplan - 406 (Sølvparken Via Tislegård/Frydenbergåsen)
Brakar Bus timeplan for 406 ruten, Sølvparken Via Tislegård/Frydenbergåsen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Kongsberg Knutepunkt stasjon til Sølvparken stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.