413 - Snertingdal - Ø. Veg Tidsplan
tirsdag til fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Gjøvik Videregående Skole | 15:30 | - |
Kvisgårdhjørnet | 15:31 | - |
Fahlstrøms Plass | 15:32 | - |
Gjøvik Skysstasjon | 15:33 | - |
Bråstadberget | 15:38 | - |
Øgarden Kolberg | 15:39 | - |
Bjerkelund | 15:41 | - |
Dalsjordet | 15:43 | - |
Bråten | 15:45 | - |
Stokke Bru | 15:48 | - |
Redalen | 15:49 | 17:30 |
Redalen Sentrum Sør | 15:49 | 17:30 |
Redalen Sentrum | 15:50 | 17:31 |
Rolidbakken | 15:53 | 17:34 |
Rolikrysset | 15:55 | 17:36 |
Roli | 15:57 | 17:38 |
Karmel Roli | 15:58 | 17:39 |
Etanstad | 16:00 | 17:41 |
Bruvoll | 16:02 | 17:43 |
Skøyen | 16:03 | 17:44 |
Skøyenengen | 16:04 | 17:45 |
Strandbakke | 16:06 | 17:46 |
Flatsrud | 16:07 | 17:47 |
Dullerud | 16:10 | 17:50 |
Haugtun Snertingdalen | 16:11 | 17:52 |
Markeng | 16:12 | 17:53 |
Brustugua | 16:13 | 17:54 |
Kooperativen | 16:15 | 17:56 |
Lønnum Øvre Veg | 16:18 | 17:59 |
Toftsrud | 16:20 | 18:01 |
Skundbergvegen | 16:23 | 18:04 |
Skogheim | 16:25 | 18:05 |
Snartumsbrua | 16:27 | 18:08 |
Rusten | 16:29 | 18:09 |
Brennom | 16:31 | 18:12 |
Tømmeråsfeltet | 16:35 | 18:15 |
Bjerkheim | 16:36 | 18:17 |
Brattlistuen | 16:39 | 18:20 |
Ligarden | 16:42 | 18:23 |
Dalheim Skole | 16:45 | 18:26 |
Grøterud Snertingdalsvegen | 16:47 | 18:28 |
Nereng | 16:48 | 18:29 |
Ålset Bru | 16:50 | 18:31 |
Nykirke | 16:51 | 18:32 |
Forbrukslaget | 16:52 | 18:33 |
mandag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Gjøvik Videregående Skole | 15:30 |
Kvisgårdhjørnet | 15:31 |
Fahlstrøms Plass | 15:32 |
Gjøvik Skysstasjon | 15:33 |
Bråstadberget | 15:38 |
Øgarden Kolberg | 15:39 |
Bjerkelund | 15:41 |
Dalsjordet | 15:43 |
Bråten | 15:45 |
Stokke Bru | 15:48 |
Redalen | 15:49 |
Redalen Sentrum Sør | 15:49 |
Redalen Sentrum | 15:50 |
Rolidbakken | 15:53 |
Rolikrysset | 15:55 |
Roli | 15:57 |
Karmel Roli | 15:58 |
Etanstad | 16:00 |
Bruvoll | 16:02 |
Skøyen | 16:03 |
Skøyenengen | 16:04 |
Strandbakke | 16:06 |
Flatsrud | 16:07 |
Dullerud | 16:10 |
Haugtun Snertingdalen | 16:11 |
Markeng | 16:12 |
Brustugua | 16:13 |
Kooperativen | 16:15 |
Lønnum Øvre Veg | 16:18 |
Toftsrud | 16:20 |
Skundbergvegen | 16:23 |
Skogheim | 16:25 |
Snartumsbrua | 16:27 |
Rusten | 16:29 |
Brennom | 16:31 |
Tømmeråsfeltet | 16:35 |
Bjerkheim | 16:36 |
Brattlistuen | 16:39 |
Ligarden | 16:42 |
Dalheim Skole | 16:45 |
Grøterud Snertingdalsvegen | 16:47 |
Nereng | 16:48 |
Ålset Bru | 16:50 |
Nykirke | 16:51 |
Forbrukslaget | 16:52 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 413 (Snertingdal - Ø. Veg)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 413 ruten, Snertingdal - Ø. Veg, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Gjøvik Videregående Skole stasjon til Forbrukslaget stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.