421 - Kallerud Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Bjørnsveen Skole | 14:35 |
Tranberghallen | 14:35 |
Føllingstads Veg | 14:36 |
Hoffsbakken | 14:37 |
Hunnsjordet | 14:37 |
Sykehuset Gjøvik Skattums Gate | 14:38 |
Sykehuset Gjøvik Sverdrups Gate | 14:38 |
Falsens Plass | 14:39 |
Studenten | 14:40 |
Fahlstrøms Plass | 14:41 |
Gjøvik Skysstasjon | 14:41 |
Gjøvik Gård | 14:42 |
Strandgata Sør | 14:43 |
Kaspergården | 14:45 |
Kirkeby | 14:45 |
Alfarvegen | 14:46 |
Energihuset Kallerud | 14:47 |
Kallerud | 14:49 |
Brusvehagen | 14:50 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 421 (Kallerud)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 421 ruten, Kallerud, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bjørnsveen Skole stasjon til Brusvehagen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.