Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Hitra Hurtigbåtterminal 09:55 - - 18:25 Sandstad Vegstasjon 09:56 - - 18:26 Tranvik Vegdele 10:02 - - 18:32 Kaldkløv 10:04 - - 18:34 Lakselva 10:06 - - 18:36 Skaget 10:06 - - 18:37 Olalia 10:08 - - 18:39 Guri Kunna Vgs. 10:10 - - 18:42 Kystmuseet 10:12 - - 18:44 Dalpro 10:15 - - 18:48 Vollen 10:17 - - 18:50 Sveneset 10:19 - - 18:52 Aunet 10:21 - - 18:55 Barman Oppvekstsenter 10:23 - - 18:57 Dolmsund Bru 10:26 - - 19:00 Stråmyra 10:28 - - 19:03 Hamarvika 10:33 - - 19:09 Melkstaden 10:36 - - 19:12 Rabben 10:38 - - 19:14 Frøya Kulturhus 10:40 - - 19:17 Sistranda Skole 10:40 12:55 15:55 19:17 Coop Sistranda 10:42 12:56 15:56 19:19 Fredagsvik 10:43 12:57 15:58 19:21 Ervik 10:44 12:59 15:59 19:22 Dyrvik 10:46 13:00 16:01 19:24 Uttiankrysset 10:48 13:02 16:03 19:26 Nesset 10:50 13:04 16:06 19:28 Hellesvik 10:52 13:06 16:08 19:31 Strømøybotn 10:53 13:08 16:10 19:33 Strømøy 10:55 13:09 16:12 19:35 Auka 10:58 13:12 16:15 19:38 Skjønhalsen 11:01 13:15 16:19 19:41 Kvernøy 11:03 13:17 16:22 19:44 Dyrøy Skole 11:06 13:20 16:25 19:48 Dyrøy 11:06 13:20 16:26 19:48
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Hitra Hurtigbåtterminal 16:25 Sandstad Vegstasjon 16:26 Tranvik Vegdele 16:32 Kaldkløv 16:34 Lakselva 16:36 Skaget 16:37 Olalia 16:39 Guri Kunna Vgs. 16:42 Kystmuseet 16:44 Dalpro 16:48 Vollen 16:50 Sveneset 16:52 Aunet 16:55 Barman Oppvekstsenter 16:57 Dolmsund Bru 17:00 Stråmyra 17:03 Hamarvika 17:09 Melkstaden 17:12 Rabben 17:14 Frøya Kulturhus 17:17 Sistranda Skole 17:17 Coop Sistranda 17:19 Fredagsvik 17:21 Ervik 17:22 Dyrvik 17:24 Uttiankrysset 17:26 Nesset 17:28 Hellesvik 17:31 Strømøybotn 17:33 Strømøy 17:35 Auka 17:38 Skjønhalsen 17:41 Kvernøy 17:44 Dyrøy Skole 17:48 Dyrøy 17:48
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Hitra Hurtigbåtterminal - 18:15 Sandstad Vegstasjon - 18:16 Tranvik Vegdele - 18:22 Kaldkløv - 18:24 Lakselva - 18:26 Skaget - 18:27 Olalia - 18:29 Guri Kunna Vgs. - 18:32 Kystmuseet - 18:34 Dalpro - 18:38 Vollen - 18:40 Sveneset - 18:42 Aunet - 18:45 Barman Oppvekstsenter - 18:47 Dolmsund Bru - 18:50 Stråmyra - 18:53 Hamarvika - 18:59 Melkstaden - 19:02 Rabben - 19:04 Frøya Kulturhus - 19:07 Sistranda Skole 15:40 19:07 Coop Sistranda 15:41 19:09 Fredagsvik 15:43 19:11 Ervik 15:44 19:12 Dyrvik 15:46 19:14 Uttiankrysset 15:48 19:16 Nesset 15:51 19:18 Hellesvik 15:53 19:21 Strømøybotn 15:55 19:23 Strømøy 15:57 19:25 Auka 16:00 19:28 Skjønhalsen 16:04 19:31 Kvernøy 16:07 19:34 Dyrøy Skole 16:10 19:38 Dyrøy 16:11 19:38
AtB Bus timeplan - 422 (Dyrøy) AtB Bus timeplan for 422 ruten, Dyrøy, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hitra Hurtigbåtterminal stasjon til Dyrøy stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.
Sist oppdatert på 28. juli 2024
422 Alternative Retninger Tidsplaner