tirsdag og torsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Svarstad Bussgarasjen 07:33 12:23 - Lardal Ungdomsskole 07:34 12:24 - Røsbekk 07:36 12:25 - Kalleberg 07:38 12:27 - Bonstad 07:40 12:29 - Pinnestad 07:42 12:30 - Brufoss 07:44 12:32 - Blåland 07:47 12:35 - Åsly Lågendalsveien 07:49 12:36 - Skjerven 07:51 12:38 - Rønningen 07:53 12:40 - Hvittingfoss Sentrum 07:55 12:42 14:00 Hvittingfoss Bensin 07:57 12:43 14:01 Hvittingfoss Skole 07:58 12:44 14:02 Evjuveien 07:59 12:45 14:03 Gravdal Bru 08:02 12:47 14:05 Pyttesletta 08:04 12:49 14:07 Reine Bru 08:07 12:51 14:09 Reine 08:09 12:53 14:11 Sødem 08:11 12:54 14:12 Bakke 08:12 12:56 14:14 Komnes Sanitetshus 08:15 12:58 14:15 Komnestajet 08:16 12:59 14:17 Komnes 08:19 13:01 14:19 Gran 08:22 13:04 14:22 Meskestad Syd 08:24 13:06 14:24 Meskestad Nord 08:26 13:07 14:25 Vines Syd 08:28 13:09 14:27 Vines Nord 08:31 13:11 14:29 Sommerstad 08:33 13:13 14:31 Efteløt Bru 08:35 13:15 14:33 Efteløt Skole 08:37 13:16 14:34 Passebekk Kryss 08:38 13:17 14:35 Gjerdrum 08:41 13:19 14:37 Hamremoen Kro 08:44 13:22 14:40 Evju Kryss 08:46 13:24 14:42 Gunnesmoen 08:48 13:25 14:43 Sending Auto 08:50 13:27 14:45 Voldenkrysset 08:52 13:29 14:47 Vonheim Kryss 08:54 13:30 14:48 Landesletta 08:56 13:32 14:50 Landemoen Syd 08:58 13:34 14:51 Landemoen Nord 08:59 13:35 14:53 Golfbanen 09:01 13:37 14:54 Skollenborg Stasjon 09:04 13:39 14:57 Rudsmoen 09:06 13:41 14:59 Labro 09:08 13:43 15:00 Solstad 09:10 13:44 15:02 Sunnegrenna Øvre 09:12 13:45 15:04 Kongsgårdsmoen Skole 09:13 13:46 15:05 Veungsdalskrysset 09:14 13:48 15:06 Veungsdalen 09:17 13:49 15:08 Steglet 09:18 13:51 15:10 Gudes Gate 09:20 13:52 15:12 Svartåsveien 09:21 13:53 15:13 Wennersborg Skole 09:22 13:54 15:14 Tidemands Gate 09:23 13:55 15:15 Steenstrups Gate 09:25 13:56 15:17 Bergmannsveien 09:27 13:58 15:19 Thornes Vei 09:28 13:59 15:20 Tråkka 09:29 14:00 15:21 Kongens Gate 09:30 14:00 15:22 Kongsberg Knutepunkt 09:30 14:01 15:22
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Hvittingfoss Sentrum 15:55 Hvittingfoss Bensin 15:56 Hvittingfoss Skole 15:57 Evjuveien 15:58 Gravdal Bru 16:01 Pyttesletta 16:03 Reine Bru 16:06 Reine 16:08 Sødem 16:10 Bakke 16:11 Komnes Sanitetshus 16:14 Komnestajet 16:15 Komnes 16:18 Gran 16:21 Meskestad Syd 16:23 Meskestad Nord 16:25 Vines Syd 16:27 Vines Nord 16:30 Sommerstad 16:32 Efteløt Bru 16:34 Efteløt Skole 16:36 Passebekk Kryss 16:37 Gjerdrum 16:40 Hamremoen Kro 16:43 Evju Kryss 16:45 Gunnesmoen 16:47 Sending Auto 16:49 Voldenkrysset 16:51 Vonheim Kryss 16:53 Landesletta 16:55 Landemoen Syd 16:57 Landemoen Nord 16:58 Golfbanen 17:00 Skollenborg Stasjon 17:03 Rudsmoen 17:06 Labro 17:08 Solstad 17:09 Sunnegrenna Øvre 17:11 Kongsgårdsmoen Skole 17:12 Veungsdalskrysset 17:14 Veungsdalen 17:16 Steglet 17:17 Gudes Gate 17:19 Svartåsveien 17:20 Wennersborg Skole 17:21 Tidemands Gate 17:22 Steenstrups Gate 17:24 Bergmannsveien 17:26 Thornes Vei 17:27 Tråkka 17:28 Kongens Gate 17:29 Kongsberg Knutepunkt 17:29
Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Svarstad Bussgarasjen 06:27 12:23 Lardal Ungdomsskole 06:27 12:24 Røsbekk 06:29 12:25 Kalleberg 06:31 12:27 Bonstad 06:32 12:29 Pinnestad 06:34 12:30 Brufoss 06:35 12:32 Blåland 06:38 12:35 Åsly Lågendalsveien 06:39 12:36 Skjerven 06:41 12:38 Rønningen 06:43 12:40 Hvittingfoss Sentrum 06:44 12:42 Hvittingfoss Bensin 06:46 12:43 Hvittingfoss Skole 06:47 12:44 Evjuveien 06:47 12:45 Gravdal Bru 06:50 12:47 Pyttesletta 06:51 12:49 Reine Bru 06:53 12:51 Reine 06:55 12:53 Sødem 06:56 12:54 Bakke 06:57 12:56 Komnes Sanitetshus 06:59 12:58 Komnestajet 07:00 12:59 Komnes 07:03 13:01 Gran 07:06 13:04 Meskestad Syd 07:09 13:06 Meskestad Nord 07:10 13:07 Vines Syd 07:13 13:09 Vines Nord 07:15 13:11 Sommerstad 07:17 13:13 Efteløt Bru 07:19 13:15 Efteløt Skole 07:21 13:16 Passebekk Kryss 07:22 13:17 Gjerdrum 07:25 13:19 Hamremoen Kro 07:28 13:22 Evju Kryss 07:30 13:24 Gunnesmoen 07:32 13:25 Sending Auto 07:34 13:27 Voldenkrysset 07:36 13:29 Vonheim Kryss 07:38 13:30 Landesletta 07:40 13:32 Landemoen Syd 07:42 13:34 Landemoen Nord 07:43 13:35 Golfbanen 07:46 13:37 Skollenborg Stasjon 07:48 13:39 Rudsmoen 07:51 13:41 Labro 07:53 13:43 Solstad 07:54 13:44 Sunnegrenna Øvre 07:56 13:45 Kongsgårdsmoen Skole 07:57 13:46 Veungsdalskrysset 07:59 13:48 Veungsdalen 08:01 13:49 Steglet 08:02 13:51 Gudes Gate 08:04 13:52 Svartåsveien 08:05 13:53 Wennersborg Skole 08:07 13:54 Tidemands Gate 08:08 13:55 Steenstrups Gate 08:09 13:56 Bergmannsveien 08:11 13:58 Thornes Vei 08:12 13:59 Tråkka 08:13 14:00 Kongens Gate 08:14 14:00 Kongsberg Knutepunkt 08:14 14:01
Brakar Bus timeplan - 430 (Kongsberg) Brakar Bus timeplan for 430 ruten, Kongsberg, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Svarstad Bussgarasjen stasjon til Kongsberg Knutepunkt stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 430, fra Svarstad Bussgarasjen til Kongsberg Knutepunkt, daglig ved midnatt.
Sist oppdatert på 18. august 2024
430 Alternative Retninger Tidsplaner