435 - Uvdal Skole Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Norefjord | 15:55 |
Hvålekrysset | 15:56 |
Lestebergkrysset | 16:00 |
Øktodden Handel | 16:02 |
Lindtveit | 16:04 |
Hjallan | 16:07 |
Gvammen | 16:09 |
Skjønne | 16:11 |
Borgegrend Kryss | 16:14 |
Sporan Bru | 16:15 |
Halland Kryss | 16:18 |
Brugaard | 16:19 |
Rødberg | 16:22 |
Trollstua | 16:24 |
Persgard | 16:26 |
Liverud Kryss | 16:28 |
Mykkestu | 16:31 |
Guton | 16:34 |
Uvdal Kirke | 16:37 |
Uvdal Skole | 16:38 |
Brakar Bus timeplan - 435 (Uvdal Skole)
Brakar Bus timeplan for 435 ruten, Uvdal Skole, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Norefjord stasjon til Uvdal Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.