436 - Kongsberg Knutepunkt C Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Voldenkrysset | 08:10 |
Kjørstadtajet | 08:12 |
Sørby | 08:15 |
Rogstadtaiet | 08:17 |
Kløvstadhagan | 08:19 |
Løver | 08:20 |
Berg Skole | 08:22 |
Hedenstad Kirke | 08:25 |
Landsverkmoen | 08:28 |
Jordbrua | 08:30 |
Sportsveien | 08:32 |
Kongsgårdsmoen Skole | 08:33 |
Veungsdalskrysset | 08:34 |
Veungsdalen | 08:36 |
Steglet | 08:38 |
Gudes Gate | 08:40 |
Svartåsveien | 08:41 |
Wennersborg Skole | 08:42 |
Tidemands Gate | 08:43 |
Steenstrups Gate | 08:45 |
Bergmannsveien | 08:47 |
Thornes Vei | 08:48 |
Tråkka | 08:49 |
Kongens Gate | 08:50 |
Kongsberg Knutepunkt | 08:50 |
Brakar Bus timeplan - 436 (Kongsberg Knutepunkt C)
Brakar Bus timeplan for 436 ruten, Kongsberg Knutepunkt C, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Voldenkrysset stasjon til Kongsberg Knutepunkt stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.