444 - Haugkrysset Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Mekketvegen | 07:24 |
Granlundsgutua | 07:25 |
Nordli Skole | 07:26 |
Nordlia | 07:27 |
Aschim | 07:29 |
Groset | 07:31 |
Haugkrysset | 07:33 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 444 (Haugkrysset)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 444 ruten, Haugkrysset, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Mekketvegen stasjon til Haugkrysset stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.