465 - Svensby Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Hesjebukt | 18:40 |
Lankeneset | 18:42 |
Nordset | 18:44 |
Gammelgard | 18:46 |
Sør-Lenangen | 18:49 |
Sør-Lenangen Bjørnelva | 18:50 |
Lenangen Skole | 18:53 |
Veidal | 18:55 |
Botn | 18:59 |
Tømmerelva | 19:00 |
Botnkrysset | 19:02 |
Wilhelmsenkrysset | 19:05 |
Broderstad | 19:07 |
Skoglund | 19:09 |
Storbukta | 19:11 |
Lenangsøyra Solheim | 19:13 |
Lenangsøyra | 19:15 |
Lenangsøyra Torheim | 19:18 |
Solvang | 19:19 |
Kvalneset | 19:21 |
Styrmannstø | 19:23 |
Kvalneset | 19:25 |
Solvang | 19:26 |
Lenangsøyra Torheim | 19:28 |
Lenangsøyra | 19:31 |
Lenangsøyra Solheim | 19:33 |
Storbukta | 19:35 |
Skoglund | 19:36 |
Broderstad | 19:38 |
Wilhelmsenkrysset | 19:40 |
Åsen | 19:43 |
Lattervika | 19:46 |
Lattervika Kryss | 19:48 |
Laupvika | 19:51 |
Nordheim | 19:53 |
Kvitbergan | 19:54 |
Selnes | 19:57 |
Finngambukta | 20:00 |
Lasletta | 20:01 |
Solvoll | 20:02 |
Jægervatn Kryss | 20:04 |
Bryggeberget | 20:05 |
Storsteinneset | 20:07 |
Bakkeby | 20:08 |
Gammelgard Snuplass | 20:10 |
Indre Bakkeby | 20:12 |
Ullsnesvik | 20:14 |
Ullsneset | 20:17 |
Holmen | 20:19 |
Orrabakken | 20:20 |
Gamslett | 20:21 |
Svensby Ferjekai | 20:22 |
søndag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Lenangen Skole | 18:45 |
Veidal | 18:46 |
Botn | 18:51 |
Tømmerelva | 18:52 |
Botnkrysset | 18:54 |
Wilhelmsenkrysset | 18:57 |
Broderstad | 18:59 |
Skoglund | 19:01 |
Storbukta | 19:02 |
Lenangsøyra Solheim | 19:04 |
Lenangsøyra | 19:06 |
Lenangsøyra Torheim | 19:09 |
Solvang | 19:11 |
Kvalneset | 19:12 |
Styrmannstø | 19:14 |
Kvalneset | 19:16 |
Solvang | 19:18 |
Lenangsøyra Torheim | 19:19 |
Lenangsøyra | 19:22 |
Lenangsøyra Solheim | 19:24 |
Storbukta | 19:26 |
Skoglund | 19:28 |
Broderstad | 19:30 |
Wilhelmsenkrysset | 19:32 |
Åsen | 19:35 |
Lattervika | 19:37 |
Lattervika Kryss | 19:40 |
Laupvika | 19:42 |
Nordheim | 19:44 |
Kvitbergan | 19:46 |
Selnes | 19:49 |
Finngambukta | 19:52 |
Lasletta | 19:53 |
Solvoll | 19:54 |
Jægervatn Kryss | 19:56 |
Bryggeberget | 19:58 |
Storsteinneset | 20:00 |
Bakkeby | 20:02 |
Gammelgard Snuplass | 20:04 |
Indre Bakkeby | 20:06 |
Ullsnesvik | 20:08 |
Ullsneset | 20:10 |
Holmen | 20:12 |
Orrabakken | 20:13 |
Gamslett | 20:15 |
Svensby Ferjekai | 20:16 |
Troms fylkestrafikk Bus timeplan - 465 (Svensby)
Troms fylkestrafikk Bus timeplan for 465 ruten, Svensby, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hesjebukt stasjon til Svensby Ferjekai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Troms fylkestrafikk timeplan.