484 - Sentrum Via O/Steinrusten Tidsplan
torsdag til lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Ravnanger Terminal | 01:00 |
Ravnanger Senter | 01:00 |
Ravnanger | 01:01 |
Haugland Skole Nord | 01:02 |
Haugland Skole Sør | 01:03 |
Fjellvegen | 01:04 |
Haugland Verkstedet | 01:04 |
Kråvik | 01:05 |
Pollelva | 01:06 |
Steinrusten | 01:09 |
Djupamyr | 01:09 |
Olufsen | 01:10 |
Eideskiftet | 01:10 |
Nordre Erdal | 01:11 |
Erdal Skole | 01:12 |
Myren | 01:12 |
Erdal Sør | 01:13 |
Østerdalen | 01:14 |
Bakarvågen | 01:16 |
Florvågøen Kryss | 01:17 |
Florvåg Kai | 01:18 |
Florvåg | 01:18 |
Florvåg Framo | 01:19 |
Strand Florvåg | 01:20 |
Solhola | 01:21 |
Kleppestø Senter | 01:21 |
Kleppestø Terminal | 01:22 |
Holmedalen | 01:23 |
Storeklubben | 01:24 |
Brøstaneset Askøybroen | 01:26 |
Storavatnet Terminal | 01:27 |
Frieda Fasmer Rv. 555 | 01:29 |
Lyngbø Rv. 555 | 01:31 |
Møhlenpris | 01:33 |
Festplassen | 01:34 |
Skyss Bus timeplan - 484 (Sentrum Via O/Steinrusten)
Skyss Bus timeplan for 484 ruten, Sentrum Via O/Steinrusten, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Ravnanger Terminal stasjon til Festplassen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.